reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

omleta zrobil mi M i dodal czubata lyzke maki to moze od tego :)
a grejfrut dobry szczegolnie z cukrem haha juz tak jadlam i sie "chwalilam" :)) jablka kupilam wczoraj i zjem pozniej z serkiem wiejskim po tym mam 110 :)
 
reklama
ja po mandarynkach mam ok biorę 2 na jeden ww

dziś na obiadek ryż 3ww kotleciki w sosie pieczarkowym 1ww buraczki 1ww i sok pomarańczowy 1ww zobaczymy jak po tym niedocukrzeniu będzie;-)

emka to sporo po omlecie ja też koło 100 po omlecie 2-3 jajka i 1łyżka mąki +dodatki nie liczone+ owoc

a może spróbuj jeść więcej warzyw do posiłków tych co się nie liczy pomidory papryka ogórek kapusty brokuł szczypiorek

KTO MIAŁ PRZEPIS NA CIASTECZKA CYNAMONOWE???
 
ja mam awizo i chyba do mnie aku czek wkoncu dotarl :)
zmierze po obiadku i jednym i drugim :)
a powiedzcie mi czy od poacztku diety caly czas mierzycie z jednego palca ?
jak nie to jak zmieniacie ?

przeczytalam na moim suwaczku ze duzo bialka i wapnia potrzebuje. co polecacie do jedzenia z naszej diecie ? :)
 
Ostatnia edycja:
ja mam awizo i chyba do mnie aku czek wkoncu dotarl :)
zmierze po obiadku i jednym i drugim :)
a powiedzcie mi czy od poacztku diety caly czas mierzycie z jednego palca ?
jak nie to jak zmieniacie ?


ja różnie ale najczęściej z serdecznego z lewej ręki jakoś tak mi wygodnie:tak::tak:

ktoś pisał że mierzy codziennie z jednego

nie wiem czy ma to jakieś znaczenie

a paski masz???
 
mam paski do optium bo taki dostalam na karowej i na taki mi wypisala recepte. teraz 23go mam wizyte u mojej babeczki wiec poprosze o paski na aku czek :)
ja mierze jednego dnia ze wskazujacego innego z serdecznego :)
 
Aga wiesz ja mialam znieczulenie podpajeczynowkowe w kregoslup,same znieczulenie przestalo juz dzialac ok 2 godziny po cieciu.Ale anastezjolog kazal lezec na plasko przez 12 godzin bez podnoszenia glowy.Podobno wczesniej jak sie podniesie glowe to mozna dostac okropnego bolu glowy takiego jak przy migrenach..
 
reklama
ja miałam zespół po punkcyjny bóle głowy drętwienie szyi bóle oczu i wywracanie gałek ocznych
a narkoza puściła mi po 5godzinach
tego się boję teraz najbardziej:-:)-:)-(

ale to się rzadko zdarza
 
Do góry