reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowe mamy :)

Gabi lubi zupkę krem dyniowy z żółtkiem gerbera i jak do tej pory tylko w ten sposób je żółtko.Wody ani innych napojów nigdy nie piła chciałabym nie dawac jej wcale butelki tylko od razu niekapek albo kubeczek lovi.Czy któraś z Was próbowala z tym kubeczkiem?
moja pije pieknie sama z tego kubeczka już ze 3 miesiące :tak:
 
reklama
A wiesz Elizka ze ten instytut to pic na wodę? chyba stworzony tylko dla potrzeb kilku wspólpracujacych ze soba firm;-) Było głosno w necie jakiś czas temu na ten temat, ze reklamowana woda żywiec wcale tak wspaniałą woda nie jest, na tle innych bardzo źle wypada, poszperaj i poczytaj, ja już dokłądnie nie pamietam. J ają po prostu lubie bo mi smakowo odpowiada:-)
hmmm no nie wiedziałam :szok: mi dali ją w walizce z reklamówkami w szpitalu jako bardzo dobrą dla dzieci ,więc ją daje tym bardziej ,że i ja ją lubię :tak:

...a Instytut Matki i Dziecka to instytucja o bardzoi długim stażu...kiedyś wsyztsko co dla dzieci musiało być przez niego przebadane ...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Matki_i_Dziecka
 
Ostatnia edycja:
tylko widzisz Kochana,moja nic do picia po kaszce nie chce :baffled:
probowalam dawac herbatke,ale nie i juz,nawet do buzi smoka nie wziela tylko reka machala,zeby zabrala.

zazdroszcze.
ja tez sie zastanawiam nad eliminacja nocnego karmienia,bo jak pojde do szkoly od pazdziernika to nie dam rady :baffled:
mowicie zamiast cyca podawac jej wode??ale moge chyba troszke herbatki albo soczku do niej dodac...?bo wody to mi mała raczej nie tknie.
mexi jakiego niekapka uzywasz??
ja kupilam z Tommee Tippee i malej jakos nie przekonał,a widze,ze juz chetnie by pila z czego innego niz z butli :tak:
co do żółtka to dzieki za rade ,tylko gdzie ja tutaj jajka ekologiczne kupie:baffled:
TT ma twardy dziobek ,wiec na początki jak dla mnie się nie nadaję...kup taki który ma miękki (lovi, nuby, nuk) Ja do nauki picia z kubka zachęcałam soczkiem ...teraz pije wszystko :tak:
 
Gabi lubi zupkę krem dyniowy z żółtkiem gerbera i jak do tej pory tylko w ten sposób je żółtko.Wody ani innych napojów nigdy nie piła chciałabym nie dawac jej wcale butelki tylko od razu niekapek albo kubeczek lovi.Czy któraś z Was próbowala z tym kubeczkiem?

Emilka tez wcina krem dyniowy, lubi rowniez soczki z dodatkiem dyni,
wody nie chce pic ani herbatek, tylko soczki, dlatego je coraz bardziej rozcienczam, zeby sie przyzwyczaila i w koncu moze polubi wode bo to zdrowy nawyk
dalam kubek niekapek Lovi (w sumie to lovi=canpol) po 6. miesiacu, od razu zalapala i pila, ale jakos tak chciala sie nim bawic, rzucala :)
wiec odlozylam ale teraz bedziemy juz calkiem na niego przechodzic, wybralam taki po 6. m-cu z miekkim ustnikiem
 
Ja widzialam, ze ten krem dyniowy z gerbera ma smietane e skladzie, wiec jeszcze jest nieoidpowiedni :-(.
 
hmmm no nie wiedziałam :szok: mi dali ją w walizce z reklamówkami w szpitalu jako bardzo dobrą dla dzieci ,więc ją daje tym bardziej ,że i ja ją lubię :tak:

...a Instytut Matki i Dziecka to instytucja o bardzoi długim stażu...kiedyś wsyztsko co dla dzieci musiało być przez niego przebadane ...
Instytut Matki i Dziecka – Wikipedia, wolna encyklopedia

No tak ale zwróć uwagę, ze ich znaczkiem obklejone są tylko nieliczne te bardzo reklamowane produkty;-)a z pewnościa na naszym rynku jest masa innych produktów które powinny miec taki znaczek;-)
 
Ja widzialam, ze ten krem dyniowy z gerbera ma smietane e skladzie, wiec jeszcze jest nieoidpowiedni :-(.

no właśnie :-( ja kombinuje cały czas pewne, wsie jaja (kojarzycie takie jaja ze sklepu? jak pierwszy raz zobaczyłam napis "wsie jaja" to jakoś się tak na głos zaczęłam śmiać :-D nie chciałabym spotkać wszy co zniesie takie jaja :-))
 
No tak ale zwróć uwagę, ze ich znaczkiem obklejone są tylko nieliczne te bardzo reklamowane produkty;-)a z pewnościa na naszym rynku jest masa innych produktów które powinny miec taki znaczek;-)
może i tak...w sumie to nie mam jakiś fobi na tym punkcie...jak jest napisane ,że odpowiednie dla dzieci to kupuje ...tym bardziej ,ze żywaca zawsze kupowałam i smakuje i mi :tak: moja mama np jak nie widzi znaczka 'zatwierdzone przez instytut...' to już się martwi czy to oby dobre?! ...no ,ale tak jak pisałam ...za jej czasów wszystko co dla dzieci musiało mieć potwierdzenie instytutu ...dziś nie koniecznie:tak:
 
eliza dzieki polukam gdzieś za kubkiem niekapkiem z miękkim dziubkiem.
może faktycznie tutaj tkwi problem,bo ona do miękkiego smoka przyzwyczajona.
Co do żółtka to jeszcze jej nie dawałam,bo nie moge znaleźc jajek ekologicznych :wściekła/y:
poza tym,tak sobie myślę o tym przemycaniu żółtka i powiem wam,że będe miała problem,bo moja to od święta zje obiadek...tak to tylko deserki i owoce by wcinała...a jakoś połączenie żółtka z owocami mi się nie widzi.
Pewnie spróbuję dawac tą dynie z żółtkiem.Będzie najlepszym wyjsciem.

a powiedzcie mi co myslicie o serku Danio ??
dzisiaj sie dowiedziałam że moje dziecko juz jadło z babcią :-D i bardzo jej smakowało.
 
reklama
Na serki Danio to zdecydowanie za wczesnie :) One nie sa odpowiednie dla niemowląt.

No a co do żywca to to było tak,ze okazalo sie ze ten certyfikat jest nieaktualny i woda juz od tego certyfikowania z 10 razy zmienila sklad. Wybuchla afera i z tego co wiem to juz wszystko jest oki z zywcem, wzieli do serca sobie ta afere :)
 
Do góry