reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

czyli nie usuwamy wątków z komentarzami. i zakładamy nowe - te o których była mowa.
 
reklama
A mnie już zaczynają wkurzać Pampersy. Każda kupa ostatnio ląduje na plecach. Brakuje mi w nich takiego ściągacza z tyłu jak mają Huggiesy. :wściekła/y:
 
to co? mam zmienić pampki na nr4???????????????:))))))))))))) u nas też kupsztal często na plecach i wszystko łącznie z młodą do prania... na inną firmę boję się zmieniać bo i przy belli i babysmile pupa była czerwona:/
 
A mnie już zaczynają wkurzać Pampersy. Każda kupa ostatnio ląduje na plecach. Brakuje mi w nich takiego ściągacza z tyłu jak mają Huggiesy. :wściekła/y:
Ja dostałam pampersy od koleżanki 4 i założyłam mu na noc dwa razy (aby sprawdzić jak się sprawują a w nocy wiadomo siku duża ilość + rano kupa ) i za każdym razem przesiąknął i kupa była na ubranku i plecach, z kolei jak zakładam na noc huggisy 4 a nawet 3 to nie ma tego.
Tak stwierdzam że zostajemy przy Huggisach a i cenowo lepiej,więc po co przepłacać za coś co nie zdaje rezultatu:-). I to na pewno nie problem rozmiaru, bo te i te to 4!
Tak więc każdy wybiera to co najbardziej mu spasuje:-).
 
Chciałabym, aby każda z nas, która zechce dodać coś na czarną listę napisała przekonujące uzasadnienie oceny.
Myślę też, że komentarze są zbędne, bo czarna lista jest wyrazem naszych subiektywnych opinii i doświadczeń.
Może komuś się przyda, np. młodszym mamom?

natomiast taki wątek czarnej listy bez komentarzy to jakoś mi się nie wydaje sensowny, bo lepiej wytłumaczyć co i jak, pomijając, że ja np umieściłabym tu huggies, a malami ich używa. wy umieściłybyście tu chusteczki babydream, a ja je uwielbiam, dlatego trzeba z komentarzem, wyjaśnieniami
???
 
reklama
NIe przeczytałam wszystkich waszych wypowiedzi apropos nowych wątków,ewentualnie komentarzy na tym ale powiem może jak ja to widzę,każdy może się wypowiedzieć prawda?

Uważam,ze powinien być drugi wątek "złota lista" czy jakoś inaczej można nazwać,ale...Na obu wątkach,na tym również powinien być zachowany porządek,najlepiej żeby listę produktów pisać wytłuszczonym drukiem(nazwy produktów) a uzasadnienie już normalnym.Chodzi o to aby konkretne produkty,o których mowa "biły po oczach".Wtedy można by sobie komentować i rozprawiać o tym czy się z tym zgadzamy czy z tamtym nie.Ale ja osobiście chciałabym wchodząc na te wątki widzieć na pierwszy rzut oka o jakich produktach mowa,bo np za pół godziny wychodzę do sklepu i chcę szybko wiedziec co myślicie o tym co akurat chcę kupić,żebym nie musiała szukać pomiędzy rozmowami.Więc komentarze ok,ale żeby na obu wątkach były dobrze wyodrębnione i widoczne nazwy produktów.
 
Do góry