reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarne wymioty po alkoholu-co robić?

bylo zapaline i na pewno widzialam cos czarnego i to mnie martwi…
wlasnie o tych zylakach rowniez dzis czytalam i moze je nan skoro tak mi na gardle dziwnie? nie pije codziennie ale przyznan,ze ostatni rok byl imprezowy i pilam czesciej w takich ilosciach ale oczywiscie nie sama
To musiałabyś walić wódę jak wodę prosto do gardła z butelki, żeby tak zajechać przełyk
 
reklama
jeju zapomnialam o tej jednej puszcze coli.. nie ma co sie smiac bo serio nie wiem co robic nartwie sie po prostu

Ja się nie śmieje. Rzygalas pijąc wcześniej cole to rzygi były koloru coli. Każdy kto rzyga po coli ma taki kolor, tak samo jak po soku z czarnej porzeczki
 
Ale co chcesz od nas usłyszeć?
Jesli się martwisz to idz do lekarza i się zbadaj. Nie jesteś pierwsza i jedyna której urwał się film. Śmiechu nie będzie.
 
Jakby to byly pekniete zylaki przelyku po imprezie w czwartek to juz by cie z nami nie bylo, bo to tryska wtedy jak z kranu i sie zalewasz wymiotami z czarnej krwi, ale i tez takiej swiezej.
Jakbys krwawila gdzies z zoladka lub nizej po alkoholu to z kolei twoja kupa bylaby czarna, smolista.
Najpredziej cos wypilas czy zjadlas, czym pozniej zwymitowalas.
 
Do góry