reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas zaplodnienia

Jeżeli dziecko urodziło się 28.08, ostatnia miesiączka była w listopadzie poprzedniego roku, miałaś stałego partnera to skąd pomysł, że do zapłodnienia doszło akurat w październiku?? Chyba, że jesteś pewna na 1000%, że cały listopad i grudzień zylas w celibacie...
 
reklama
W październiku zaczęłam się spotykać z moim obecnym mężem. W grudniu nie dostalam miesiączki. Urodziłam na koniec sierpnia. I wiem że fizycznie jest możliwe żebym szybciej zaszła w ciążę. Ale siedząc w domu zaczęłam wymyślać jakies głupie problemy. A ten jakoś cały czas chodzi mi po głowie. Od października nie spałam z nikim innym Ni mój mąż
A to ma aż takie znaczenie czy październik czy listopad? Skoro miałaś tylko jednego partnera?
 
W październiku zaczęłam się spotykać z moim obecnym mężem. W grudniu nie dostalam miesiączki. Urodziłam na koniec sierpnia. I wiem że fizycznie jest możliwe żebym szybciej zaszła w ciążę. Ale siedząc w domu zaczęłam wymyślać jakies głupie problemy. A ten jakoś cały czas chodzi mi po głowie. Od października nie spałam z nikim innym Ni mój mąż

A to ma aż takie znaczenie czy październik czy listopad? Skoro miałaś tylko jednego partnera?
No może nie, bo z poprzednim partnerem byłam do końca sierpnia początku września
 
Jeżeli dziecko urodziło się 28.08, ostatnia miesiączka była w listopadzie poprzedniego roku, miałaś stałego partnera to skąd pomysł, że do zapłodnienia doszło akurat w październiku?? Chyba, że jesteś pewna na 1000%, że cały listopad i grudzień zylas w celibacie...
No nie zylam w celibacie. Poprzedni partner we wrześniu więc prawie rok w ciąży nie chodziłam
 
No może nie, bo z poprzednim partnerem byłam do końca sierpnia początku września
Dziwne to wszystko. Niby nie ma znaczenia, a jednak pytasz. No nic... Nie drąże już dalej. Tak czy inaczej jeżeli data urodzenia to 28.08 to miesiączka była w okolicach 20.11. a ewentualne poczęcie na początku grudnia. No chyba że np urodziłaś o tydzień, dwa pięć za wcześnie. To wtedy musisz sobie skorygować o ten czas do przodu.
 
Zapytałam tylko czy możliwe jest ze rodząc 28.08 mogłam zajść w ciążę w październiku a nie w listopadzie.
 
A ja dalej nie rozumiem o co chodzi z tym październikiem?? Jeżeli wspolzylas w listopadzie i grudniu to może wtedy doszło do zapłodnienia, wtedy poród 28.08 i wszystko się zgadza.
 
reklama
Odpowiedź brzmi praktycznie niemożliwe 🙂rozumiem pytanie, aczkolwiek później napisałaś, że nie ma zbieżności co do partnerów, więc tylko to spowodowało drążenie tematu. Suma sumarum wyszło, że do współżycia dochodziło i w październiku, listopadzie, grudniu. O co chodzi z tymi partnerami Ty wiesz najlepiej🙂
 
Do góry