reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas zaplodnienia

Mama6latka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2021
Postów
16
Hej pytanie bardzo głupie. Ale siedzenie w domu na izolacji sprawiło że wymyślam najbardziej absurdalne problemy. Czy możliwe jest żebym zaszła w ciążę w październiku i urodziła dopiero na koniec sierpnia?
 
reklama
Mozna wiedzieć skąd to pytanie kochana?:D
Gdybym ja to wiedziała😂😂😂 nie ma zbieznego czasu co do partnerów. Od początku października pewnego roku spotykałam się z moim obecnym mężem. A ostatnia miesiaczke miałam na koniec listopada i widziało mnie dwóch lekarzy więc raczej by coś zauważyli. Poprostu zamknięcie mnie w domu doprowadziło do absurdalnych pomysłów
 
Gdybym ja to wiedziała😂😂😂 nie ma zbieznego czasu co do partnerów. Od początku października pewnego roku spotykałam się z moim obecnym mężem. A ostatnia miesiaczke miałam na koniec listopada i widziało mnie dwóch lekarzy więc raczej by coś zauważyli. Poprostu zamknięcie mnie w domu doprowadziło do absurdalnych pomysłów
Skoro ostatnia miesiączka była w listopadzie to skąd pomysł, że poczęcie było na koniec października?
 
Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Piszesz że masz męża, ale nie ma zbieżności partnerów? Że oglądali Cię lekarze, a mimo to masz jakieś wątpliwości?
Jeżeli termin porodu jest/był na koniec sierpnia to ostatnia miesiączka miała miejsce plus minus w połowie listopada, a do poczęcia doszło na początku grudnia, ewentualnie w ostatnich dniach listopada. Wszystko zależy ci to konkretnie oznacza koniec sierpnia.
 
reklama
Do góry