reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Niech najpierw zleci ci badania krwi powiedz mu jak często masz okres. To nie jest normalne...musisz o coś poprosić

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
Arte a ja badania robilam jakies 4-5 miesiecy temu. Kontrolowalam tarczyce i inne pierdoly i wszytko ok
Endometrioza powiadasz bum.....tez o tym pomyslalam.....fuck

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Carmen, ja Ci już dawno mówiłam idź do gina bo się dziwne rzeczy z Twoimi cyklami wyprawiają ...
Nie denerwuj się na mnie, ale zamiast się wściekać to powinnaś u gina już dawno być ...pisałaś, że nie byłaś 3 lata, ani cytologii ani nic .. Ja 4 lata bez pomocy gina próbowałam zajść ...ogromny zmarnowany szmat czasu ..
Wszystkie Was dopinguję, poza tym niewiele mogę, ale bardzo, ale to bardzo pragnęłabym siedzieć tu z Wami ze zmienioną nazwą wątku: ''WYCZEKAŁYŚMY na swój CUD''.
Wiem, nie zloszcze sie i masz racje
Fakt usg nie bylo od b.dawna :(
Moj gin stwierdzil,ze zdrowa jestem to i naturalnie zajde (jak zaszlam z mala)

Mialam isc ost w piatek co mialam umowiona,wizyte ale dostalam @ w 24 dc..... chcialam isc teraz w 14 dc zeby podejrzec co i jak..ale okres powrocil..
W ten piatek ide, juz sobie obiecalam i zdania nie zmienie

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, nie zloszcze sie i masz racje
Fakt usg nie bylo od b.dawna :(
Moj gin stwierdzil,ze zdrowa jestem to i naturalnie zajde (jak zaszlam z mala)

Mialam isc ost w piatek co mialam umowiona,wizyte ale dostalam @ w 24 dc..... chcialam isc teraz w 14 dc zeby podejrzec co i jak..ale okres powrocil..
W ten piatek ide, juz sobie obiecalam i zdania nie zmienie

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Żaba mówię Ci idź do gina, masz bardzo krótką fazę lutealną ...jakaby tego nie była przyczyna to ona uniemożliwia zajście w ciążę ...coś Ci się w II fazie z progesteronem dzieje i śluzówka złuszcza się za szybko i przyłazi @ ...musisz to sprawdzić ...
 
Arte mi w pierwszym cyklu z tabsami na tarczyce szybko przyszedł bo w 26 dc wiesz to hormony to może się poprzestawiac.

Carmen idz idz i nie daj się zbyć! Niech coś da do cholery bo ocipieć idzie ...

Rene jak dupka ?



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Hej :)
Nessi piękne bąbelki :) wróżę, że będzie chłopiec i dziewczynka
Tynka piękny masz brzuszek, taki zgrabniutki
Carmen idź do tego gina, bo tak jak Nessi pisze ta Twoja faza lutealna jest za krótka
Artemida życzę, żeby nareszcie udało się po takiej dużej dawce, może od razu uda Ci się tak jak Nessi, albo o jedno więcej ;)
Bum ciekawe te Twoje plujki, ale nadal nic mi to nie mówi :D
Anula jak tam dziś?
Agnesis, Rene, Dżoł, Nuria :* mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam, a jeśli to wybaczcie. dziury w pamięci coraz głębsze :D
 
Żaba mówię Ci idź do gina, masz bardzo krótką fazę lutealną ...jakaby tego nie była przyczyna to ona uniemożliwia zajście w ciążę ...coś Ci się w II fazie z progesteronem dzieje i śluzówka złuszcza się za szybko i przyłazi @ ...musisz to sprawdzić ...
Pojde laseczki , pojde
Moj maz.ze mna bedzie szedl w piatek bo tez jest nerwowy
Ja mam dzis w ogole 9dc [emoji35][emoji35]
Tak to jest,lekarze zbywaja bo robic im sie nie chce i wnikac w problemy
Dlatego teraz w piatek ide do tego specjalisty gina-endokrynologa..mam nadzieje ze mi powie na czym stoje. Wolalabym isc do przodu niz stac ciagle w mniejscu......

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arte mi w pierwszym cyklu z tabsami na tarczyce szybko przyszedł bo w 26 dc wiesz to hormony to może się poprzestawiac.

Carmen idz idz i nie daj się zbyć! Niech coś da do cholery bo ocipieć idzie ...

Rene jak dupka ?



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Już lepiej. Mogę się przekręcić nawet na ten chory bok, co prawda ostrożnie ale jest postęp [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tylko w locie przelotem [emoji12]
Carmen a Ty byłaś jeszcze przed owulacja, nie? I już okres? Co ile dni Ci to wypada? Gin sie myli, ze jesteś zdrowa, bo masz PCOS. A usg i cytologię, każda kobieta chociaż raz w roku powinna robić. Nawet jak nie planuje w ciaze zachodzić. Moją mamę uratowało to, ze robiła badania co pół roku. Gdyby nie to, mogłoby jej nie być już z nami.


_________________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
 
Do góry