reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Żyję jakoś ...w sobotę jadę do Warszawy na konsultację do lekarza z Bielan. Zobaczymy co powie ...
Wróciły mi mdłości i ból piersi- liczę, że to dobry znak.
Wczoraj miałam 37,4 i powiem Wam, że się przestraszyłam. Serce wali 140, nie wiem o co chodzi. Czekam na ten detektor tętna, liczę, że mnie trochę uspokoi. W pierwszej ciąży nie miałam problemów, z obsługą i namierzeniem dziecka. Wiem, gdzie są poukładani mniej więcej po ostatnim usg. Zdrowy na dole przednia ściana macicy po lewej stronie. Drugi po prawej wysoko tuż poniżej linii pępka.
 
reklama
Mania biedne pewnie sie meczy. Dla doroslego chore gardlo czy katar to męka, a co mowiac dla dziecka[emoji17]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co, dzieci jakoś lepiej to przechodzą
Zawsze, mimo wszystko, mają siłę na zabawe i dokuczanie [emoji16][emoji12]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Dzień dobry, ja się biorę za wcinanie śniadania :) Pączków nie robie, muszę sobie jakies kupić. :D jajniki dalej czuje ale wczoraj jak robiłam test to było już po owu.
 
Żyję jakoś ...w sobotę jadę do Warszawy na konsultację do lekarza z Bielan. Zobaczymy co powie ...
Wróciły mi mdłości i ból piersi- liczę, że to dobry znak.
Wczoraj miałam 37,4 i powiem Wam, że się przestraszyłam. Serce wali 140, nie wiem o co chodzi. Czekam na ten detektor tętna, liczę, że mnie trochę uspokoi. W pierwszej ciąży nie miałam problemów, z obsługą i namierzeniem dziecka. Wiem, gdzie są poukładani mniej więcej po ostatnim usg. Zdrowy na dole przednia ściana macicy po lewej stronie. Drugi po prawej wysoko tuż poniżej linii pępka.
Na szczęście do soboty już blisko [emoji110][emoji110]

Serce i temp to może byćvreakcja organizmu na stres
Jednak musisz to kontrolować
Ciągle o Was myśle i modle się za bąbelka [emoji110]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Zaczynam mieć śluz podbarwiony na brązowo ...:( ohh..
Jak się rozkręci to szpital :/
Na razie nic mnie nie boli ...
 
Hejka [emoji4]

anula list był rejstrowany , to kuzwa dziwne... Obejrzymy co tam wymyslili...

nuria ta koniec remontu cały tydzień prawie stoimy bo P ma
Na 13 i ledwo co z rana zrobi...

Nessi [emoji169]





[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji235]
 
Jestem po wizycie.
Tsh spadło nieznacznie. Teraz jest 4.5 zwiększył dawkę Euthyroxu teraz biorę 50.
Glukoza w dolnej granicy normy.

Tylko nie wiem co oznacza wynik przy anty TPO, bo nie ma oznaczenia liczbowego tylko jakaś holenderska nazwa. Ale nic nie mówił. Może nie mam tego.

Teraz już nie muszę do endo jeździć. Powiedział że rodzinny może mi zapisać leki i wysłać na badanie krwi.

Do niego mam wrócić jak już będę w ciąży.

To na tyle z dzisiaj.

Lecę robić muszelki i paczki z marmoladą różana! Dostałam taka w holenderskim sklepie!

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Ness a było już czysto ? Może pontamtym plamienie różowym się oczyszcza jeszcze ..

BUM a no zobaczymy zobaczmy;) a ty jak się czujesz co ?

Arte no wysokie te tsh masz ...



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Ness a było już czysto ? Może pontamtym plamienie różowym się oczyszcza jeszcze ..

BUM a no zobaczymy zobaczmy;) a ty jak się czujesz co ?

Arte no wysokie te tsh masz ...



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Od piątkowego krwawienia było już czysto ...ale brązowej jeszcze nie miałam.
Dzwoniłam do ginki,kazała zwiększyć dupka i dużo odpoczywać. Uspokajała, że ciało będzie się chciało pozbyć martwego płodu bo nadal jest w ciąży i będzie niwelować wszelkie zagrożenia dla żyjącego malucha.. Mogą być róże wydzieliny, a nawet lekkie krwawienie ...
 
reklama
Ness a było już czysto ? Może pontamtym plamienie różowym się oczyszcza jeszcze ..

BUM a no zobaczymy zobaczmy;) a ty jak się czujesz co ?

Arte no wysokie te tsh masz ...



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
No ja sie czuje od paru dni rewelacyjnie , od czasu do czasu lekkie mdłości a tak to spoko , brzuch od czasu do czasu lekko zaboli i spoko [emoji4] powiem Ci, ze jest ok [emoji5]
Opuscilam dzis krew , w pon wizyta mam nadzieje, ze dzidziolek rośnie nie plamie to chyba najwazniejsze [emoji5]
Dziś 7 tydzień się zaczyna [emoji171]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji235]
 
Do góry