reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

A moj przyjechal w nocy do domu, mial czelnosc sie przytulic do mnie nawet w lozku. Pff teraz to dopiero zobaczy. Bede jak ten kat[emoji3][emoji23]

Stokrotenka moj tez nie lubi jak stukam paznokciami o cos[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Carmen matka mojego jest taka sama jak Twoja tesciowa. Co by sie nie dzialo to zlewco slowa na synusia nie dala powiedziec- nawet gdy naprawde czyms zawinil.
No i teraz wychodzi matczyne wychowanie

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moj przyjechal w nocy do domu, mial czelnosc sie przytulic do mnie nawet w lozku. Pff teraz to dopiero zobaczy. Bede jak ten kat[emoji3][emoji23]

Stokrotenka moj tez nie lubi jak stukam paznokciami o cos[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez nie lubi stukania, zwlaszcza.jak.se jebne paznokcie na czerwono
Nie lubi kolorowych lakierow [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Nuria, trzeba bylo.mu dac kopa.w.jajka.to by sie odsunal


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Carmen matka mojego jest taka sama jak Twoja tesciowa. Co by sie nie dzialo to zlewco slowa na synusia nie dala powiedziec- nawet gdy naprawde czyms zawinil.
No i teraz wychodzi matczyne wychowanie

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam to.samo, moja tesciowa zawsze cicho.siedzi i ich broni jak taka kwoka. Fajnie ze matka.jest za dziecmi no ale.jak nie.maja racji a ja o czyms wiem.to mi wstyd za nich samych !!!!!! Cokolwiek by sie dzialo i jak zle by zrobili- zawsze bedzie dobrze bo mamusia broni. Nie wspomne juz.o moich szwagierkach, zawsze im w tylek wchodzi i nawet nie potrafi powiedziec "nie macie racji" " nie rob tak.." ... ona.sie po prostu boi mowic. Moja mama.jak na mnie rykla to do dzis jestem zrownowazona a.oni normalnie tragedia


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Dziewczyny mogę się pozalic? Jest mi ujowo i smutno bo kolejna dziewczyna z byłych wrzesniowek jest w ciąży...Ja się bardzo z tego cieszę i też daje mi to nadzieję,tylko ja chyba zostałam na polu bitwy :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mogę się pozalic? Jest mi ujowo i smutno bo kolejna dziewczyna z byłych wrzesniowek jest w ciąży...Ja się bardzo z tego cieszę i też daje mi to nadzieję,tylko ja chyba zostałam na polu bitwy :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne,wal smialo
Rozumiem.cie... to jest taka "zdrowa zazdrosc"
Mnie tez bolalo przez te miesiace,jak nie zachodzilam :( cieszylam sie z.testow innych lasek ale jednak gdzies tam.w.srodku bolalo i to bardzo. I wkurzaly mnie stale te obfite miesiaczki, ciagle mialam wrazenie.ze jestem gorsza.....musze cos.Wam powiedziec,ja sie modle i w ogóle ale bardzo.duzo prosilam tez moich zmarlych dziadkow,aby mi dopomogli w zajsciu w ciaze..nie wiem czy to mialo wplyw ale ja gleboko wierze,ze mi pomogli.
Glowka.do gory, wyplacz sie, wykrzycz, najedz i co tam.jeszcze. wiem ze to banalne ale kazda z.nas ma.swoj czas,mimo ze to cholernie boli :( ja,bum,nessi jestesmy przykladami na to,ze da.sie.zajsc...trzeba tylko cierpliwie czekac. Ja tez nie chcialam.czekac i czesto myslalam ze moj drugi raz.nie nadejdzie, do wszystkich wokolo.mialam.pretensje i nawet nie chcialam.sie kochac,bo mowilam ze i to nie ma.sensu.
Nawet myslalam,ze moj jest problemem ale.jak widac problemem nie byl on tylko ja i moje ciagle myslenie i nakrecanie sie. Znalazlam spoko lekarza, dziekuje mu za to ze podczas brania.clo nie skontrolowal mnie ile jajek wyhodowalam. I w sumie to jest dobre, bo po co.chodzić na.monitoringi i dowiadywac sie ile jajeczkek jest. Ja nie wiedzialam i chyba to tez mi.troszke odblokowalo glowe. Sciskam cie mocno


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Carmen obysmy synow inaczej wychowaly, bo jak wdadza sie w tatusiów to koniec[emoji23]

Dorcia ja tez lapie dola czasami.
Ciesza mnie pozytywne testy dziewczyn, ale gdzies tak w glebi serca jest mi smutno czemu to nie moj test. Czemu mi sie nie udalo...

Carmen Ty wiesz ze ja za kazdym razem jak jestem na cmentarzu u dziadka to prosze go o to aby "cos zrobil" abym w koncu zaszla w ciaze.
Z jednej strony wiem ze mi nie pomoze bo jak? Ale z drugiej, mam jakas mala nadzieje na to ze moze sie uda jak go poproszę..
Moze to glupie ale robie tak. Bylam z nim bardzo zwiazana, i to moze dlatego tak sie dzieje.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmen obysmy synow inaczej wychowaly, bo jak wdadza sie w tatusiów to koniec[emoji23]

Dorcia ja tez lapie dola czasami.
Ciesza mnie pozytywne testy dziewczyn, ale gdzies tak w glebi serca jest mi smutno czemu to nie moj test. Czemu mi sie nie udalo...

Carmen Ty wiesz ze ja za kazdym razem jak jestem na cmentarzu u dziadka to prosze go o to aby "cos zrobil" abym w koncu zaszla w ciaze.
Z jednej strony wiem ze mi nie pomoze bo jak? Ale z drugiej, mam jakas mala nadzieje na to ze moze sie uda jak go poproszę..
Moze to glupie ale robie tak. Bylam z nim bardzo zwiazana, i to moze dlatego tak sie dzieje.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wiem,ze pomagaja
Ktos.[emoji7] moze w to nie uwierzy,ale ja wiem swoje [emoji14][emoji14]
No jak bede miala.synka to bede musiala.na.niego.zwrocic.szczegolna uwage,zeby nie był taki leser jak tatus[emoji51]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Ja to już byłam u wróżki mojej kochanej kobietki :) ona jest lepsza niż psycholog :) trochę mi odblokowala umysł :) może to zabawne,ale w najgorszym momencie życia jadę właśnie do niej...tam jest jak w domu,ona jest jak moja mama I juz 5 lat jestem z nią blisko :) ona wróży z normalnych kart :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry