reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzień dobry :) ja dalej na wiosce zjadłam pyszną jajecznicę ze świeżych jajeczek :)
Bum leż i odpoczywaj, nie martw się.
Dorcia - Ważne, że pomaga nie ważne kto.
Carmen - pewnie trzeba wierzyć bez tego to co.
Nuria - nie daj się, niech się ogarnie chłop :)
 
reklama
A ja podchodze do staran juz na luzie co ma byc to bedzie przeszlam juz przez placz depresje powiedzialam dosc i teraz moje zycie nie kreci sie wokol cyklu
 
[emoji106][emoji106][emoji106][emoji111][emoji108][emoji112]
1492947077-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to już byłam u wróżki mojej kochanej kobietki :) ona jest lepsza niż psycholog :) trochę mi odblokowala umysł :) może to zabawne,ale w najgorszym momencie życia jadę właśnie do niej...tam jest jak w domu,ona jest jak moja mama I juz 5 lat jestem z nią blisko :) ona wróży z normalnych kart :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to wierze we wszystko,.nawet we wrozby z fusow [emoji23][emoji23]
Mi wrozki zawsze wrozyly jedno.dziecko a tu prosZę. Ktos.jednak.chcial inaczej :)


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Nic specjalnego nie kupilam, oprocz odzywki w sprayu bo byla w promocji,plastry ahhahaa bo dzis rano sie zacielam, no i okulary......mialam male omdlenie.i wrocilan do.domu taksowka.



2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Do góry