reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

1495526624-aaaaaa.jpeg


Carmen - u mnie mniej się sprawdza kołyska tylko bujaczek , ale każde dziecko jest inne :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie też bujaczki się sprawdzały ale taki kosz może być dobry jako dostawka.
Carmen24l przynajmniej po ciąży nam flaki do pasa nie zostaną co najwyżej naleśniki [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane , wstałam z bólem głowy i kuzwa nie dobrze mi [emoji52]

Nati bo nie pisalam wczoraj, mały kawaler jak sie patrzy [emoji7][emoji7]

Carmen extra brzus ! [emoji4] rośnie maluch [emoji4] moj tez juz coraz mocniej kopie [emoji5][emoji5]

Ja tez wole bujaczek [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Bylam w Rossmann ie i juz mam moje kosmetyki 2+2, a jak ktos nie ma aplikacji to ma 2+1[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

U mnie dziś słoneczko za oknem , Adaś wczoraj po szczepieniu miał lekką temperaturę i spał cały dzień i noc jaki był spokój hehe, dziś już dokazuje :-)

Carmen - fajne te kołyski / kosze , ja mam z kłodami tylko mój spij ze mną , a tam spij w dzień i czasami w nocy :-), natomiast dla nas hitem okazał się bujaczek lubi w nim leżeć .... zrobię fotkę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A ja mialam bujaczke ale podarowałam ja kiedyś takiej biednej rodzinie , moja córunia uwielbiała w niej spędzać czas .
Dzieci lubią sie bujać , to fakt [emoji3]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
U mnie też bujaczki się sprawdzały ale taki kosz może być dobry jako dostawka.
Carmen24l przynajmniej po ciąży nam flaki do pasa nie zostaną co najwyżej naleśniki [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ahahahqhq naleśniki
Jeblam [emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Hej ja troszke zalatana planuje zrobic golabki jak mieso mielone mi odmarznie. Mam ogrom sluzu po owulce co jest grane to nie wiem ale dzis plywam odpuscilam lutke nie podchodzimy do iui czekam na wizyte u endo i mysle o laparoskopi
 
reklama
Agnes ty teraz nie testujesz

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Do góry