reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dziewczyny nie robcie smaka na jedzonko i to winko w szczegolnosci...wonde[emoji4]
Wasze zdrowko i waszych jajeczek[emoji4]ktore za trzy tygodnie zmieniamy w dwie kreseczki[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nuria kasza tez jest spoko, ale ta miłość do ziemniaka to jednak jest ogromna [emoji23]
Cycki mogłyby już przestać bolec, bo jak ściągam stanik to jak kamienie [emoji58]
Dobra Nuria dajesz na zakończenie rozpusty na kolacje jemy lody i ja ide spać [emoji12]
1495568937-aaaaaa.jpeg


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Chyba muszę od wczoraj liczyć początek cyklu, bo wieczorem jak wyszłam spod prysznica to już miałam jasna krew. A dzis chlupie już równo, ale cycki przestały chociaż bolec [emoji6]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Agnes śniłas mi sie , ze nie chciałaś zażyć clo.. [emoji4]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dobry ... tzn nie zbyt bo deszczowo
..

Agnes współczuję..mnie za dni kilka czeka to samo [emoji58]

A dziś śniło mi się że byłam w ciąży,czulam ruchy nawet i czekałam na porod[emoji23] nasrane mam w głowie że Hey [emoji41]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Dobry dzien
Agnesis, Dorcia jak nastroje?
Agnesis ja poczatek cyklu licze zawsze od momentu pojawienia sie zywej krwi.

Tak mi sie nic nie chce. Moj wczoraj mowi do mnie ze pstrzyl w moj kalendarzyk, i ze musimy sie teraz bzykac jak króliczki taaa ale smieszne. Odwróciłam sie dupa i poszlam spac[emoji53]



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry dzien
Agnesis, Dorcia jak nastroje?
Agnesis ja poczatek cyklu licze zawsze od momentu pojawienia sie zywej krwi.

Tak mi sie nic nie chce. Moj wczoraj mowi do mnie ze pstrzyl w moj kalendarzyk, i ze musimy sie teraz bzykac jak króliczki taaa ale smieszne. Odwróciłam sie dupa i poszlam spac[emoji53]



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorzej jak człowiek musi bo czas [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Czesc dziewczyny u mnie taka pogoda ,ze nic sie nie chce[emoji58]

@Nuria zaufaj twojemu,moj tez mnie namawial i zobacz jaki efekt[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry