reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
We Włoszech tez skwar
Od dziś wieczora chyba zacznę modlić sie o dwa dni deszczu co te pyłki pójdą sobie bo idzie sobie oczy wydłubać


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
We Włoszech tez skwar
Od dziś wieczora chyba zacznę modlić sie o dwa dni deszczu co te pyłki pójdą sobie bo idzie sobie oczy wydłubać


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Ja też się męczę, w nosie kręci, łzy lecą, katar od rana jak wstanę - do nocy ...i to kichanie ...damn,..
 
U nas dzis przeszła burza z ulewa i od razu lepiej sie oddycha [emoji106]
Alergii nie polecam nikomu [emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
U nas dzis przeszła burza z ulewa i od razu lepiej sie oddycha [emoji106]
Alergii nie polecam nikomu [emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Oj daj trochę do mnie ...:) Uwielbiam burzowe powietrze i zapach parującej mokrej ziemi :)
Zdaje się, że jutro trochę odetchniemy od upałów :)
 
reklama
Ja też się męczę, w nosie kręci, łzy lecą, katar od rana jak wstanę - do nocy ...i to kichanie ...damn,..

Oooj Nessi, pomysl ze ja z alergia mecze sie od marca/kwietnia aż do listopada [emoji24][emoji24]
A w listopadzie mam rodzic [emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry