reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nuria masz kochająca rodzine koło siebie i my tez Cię lovamy [emoji5][emoji5][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]

Nuria nie chce Cię dobijać ale skurw....yna nie mogę strawić [emoji34][emoji34]
Pamiętasz jak pisałaś, ze chciał wyjeżdżać za granice ?!!!!!!! I jebnac wszystko i ślub przełożyć!!!!!!

Już od wtedy coś było nie tak!!!!!
Oszukiwał Cie już z dobry miesiąc !!!!!

Albo spodobało mu sie wtedy z kolegami i go nastawili zle na ciebie i oprócz tego jeszcze ta jedza teściowa naciskała.

Z dnia na dzień nie przestaje sie kochać i nie rzuca sie wszystkiego w cholerę
Prędzej czy pózniej prawda wyjdzie na jaw

W każdym razie spokojnej nocy
Pamiętaj : jesteśmy z Tobą !!!!!



16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Nuria masz kochająca rodzine koło siebie i my tez Cię lovamy [emoji5][emoji5][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]

Nuria nie chce Cię dobijać ale skurw....yna nie mogę strawić [emoji34][emoji34]
Pamiętasz jak pisałaś, ze chciał wyjeżdżać za granice ?!!!!!!! I jebnac wszystko i ślub przełożyć!!!!!!

Już od wtedy coś było nie tak!!!!!
Oszukiwał Cie już z dobry miesiąc !!!!!

Albo spodobało mu sie wtedy z kolegami i go nastawili zle na ciebie i oprócz tego jeszcze ta jedza teściowa naciskała.

Z dnia na dzień nie przestaje sie kochać i nie rzuca sie wszystkiego w cholerę
Prędzej czy pózniej prawda wyjdzie na jaw

W każdym razie spokojnej nocy
Pamiętaj : jesteśmy z Tobą !!!!!



16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Dokładnie o tym samym pisałam, że wtedy już zachowywał się jak gówniarz. Nuria ciesz się, ze masz Kochaną Mamę, że Cie wesprze i pomoże, to nic złego, tak własnie powinno być. Jutro nowy dzień, emocje w koncu opadną z czasem i poczujesz się lepiej.
 
Nuria bardzo Ci współczuję[emoji26]Czytam i nie mogę uwierzyć,że człowiek z dnia na dzień zmienia front o 360 stopni[emoji22][emoji34]
Ja też coś podobnego przeżyłam i na parę lat zamknęłam się na męski świat, ba nawet planowałam sama spędzić swoje życia a tu pewnego dnia pojawia się M,nie chciałam miłości,no ale ona nie pyta się nas o zdanie.Początki nie były łatwe,ale dziś z jednej strony łóżka przytulony jest do mnie M a obok leży nasz mały skarb. I Ty się kochana tego doczekasz.Miłość w życiu jest najważniejsza,bardzo to wierzę.
Ten osobnik nie jest Ciebie wart,już od dłuższego czasu dawał ku temu sygnały.I tak jak dziewczyny piszą,dobrze,że teraz...
Wyjazd dobrze Ci zrobi,nie zastanawiaj się!Nabierzesz dystansu,spojrzysz inaczej na ten związek i szybciej zamkniesz ten etap w życiu.Tyle przed Tobą kochana[emoji8] Jesteś silną kobietką,będzie dobrze.
I nic temu draniowi nie jesteś winna!Tulam mocno [emoji8]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
Zasnelam po 23 a obudzilam sie pol godziny temu, zalana potem, lzami i ze scisnietym zoladkiem. Mam ochote zwymiotowac, ale nie moge.
Czemu ja sie teraz musze tak męczyć przez niego.
Wiem ze mama do mnie przychodzila, gdzies ok 22, sprawdzala czy spie.
Musze wziasc sie w garsc, i odwolac dzis fryzjera, kwiaciarnie, z reszta mi mama pomoze. Jutro musze odebrac sukienke, tak bardzo nie chce jej ogladac na oczy.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Co za dupek. Zostałaś teraz ze wszystkim sama, a on tylko o pieniądzach mógł napisać. Totalny, egoistyczny cham i dupek. Az chodze przes niego wkur*iona cały czas. I pamiętaj jak już ktoś pisał, nie jesteś mu nic winna. Zjebal, to niech płaci.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nuria weź mu powiedz ze najpierw ma Ci oddać kasę. A pózniej to niech przyśle nawet swoją mamusie, powiedz ze żadnych rzeczy już nie masz. Spłonęły na stosie [emoji106]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nuria a bedziesz jego rzeczy wywawalac czy oddawac? Jak oddawac to ja bym je wsadzila do jakiegos starego smierdzacego worka, wysmarowanego gownem np psim. Niech se czysci.

Ja dzis mam 5 dpo i zamiast suchosci to mam białą wode z grudkami, pewnie kuzwa jakis grzyb. Tylko tyle dobrego ze nie piecze ani nie swedzi.
 
reklama
Dzol gownem [emoji23] ja pierd... ale by miał niespodziankę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Nuria smole albo jakis smar, a nie olejek [emoji12] śmiecia trzeba potraktować równie zle, jak on potraktował Ciebie [emoji4]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry