reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A ja się chwałę że za ok 2 tyg podchodzimy do inseminacji [emoji7]

Czekam aż księżniczka @ przyjdzie [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
luska - poleciłabym Ci kogoś bo dzięki niemu mam dwie moje zołzy w domu i znam go od 17 lat już - ale to już jak chcesz :)

Niech ta @ się skończy...
Moja niech już przyjdzie [emoji23] ... czekam jak nigdy .... a ta w kulki leci grr ...

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Anula trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
mi iui nie pomoglo 4 podejscia to nie dla mnie za duzo wylanych lez ale za ciebie trzymam kciuki
 
Anula robilas test?
Nie robilam [emoji6] ale ona przyjdzie na bank
.. kurcze chyba że do poniedziałku nie zawita to zrobię bo i tak już ma spóźnienie z 4 czy 5 dni ... brzucho cmi i przestaje... ale raczej złudzeń nie ma Co mieć [emoji6]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Do góry