reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy)

reklama
Aniu, potrzebny programik, np. InfranView. Jak nie dasz sobie rady, to możesz przesłać do mnie na miala, to Ci zmniejsze:-)
 
Witam !!!
Chcialabym do was dołaczyc ....mam corke Wiktorie ur. 28.06.12006 godz. 11 -35 , waga 4200
Mysle ze mnie przyjmniecie do swojego grona .
Pozdrawiam i zycze milego dnia.:-)
 
No jasne, że Cię przyjmiemy! Wiktoria na zdjęciu z avatarka jest cuuudna! Prosimy o więcej!
Również życzę miłego dnia i gorąco zachęcam do aktywnego uczestniczenia w życiu czerwcówek 2006 ;-):tak::-D
 
Dzieki za mile przyjecie .
Musze napisac ze bylam caly czas na forum Noworodek.pl , wlasnie dzieci czerwca 2006 bylam tam od samego poczatku zajscia w ciaze i jest tam wspaniala atmosfera , ale mam taka wscipska kolezanke , ktora nie ma nic do czynienia z naszymi pociechami , wszystko podczytywala i jak przyjezdzala na odwiedziny do Wiki to nie bylo o czym rozmawiac bo juz wszystko przeczytala .Wlasnie wczoraj mnie tak wnerwila :wściekła/y: ze powiedzialam KONIEC !!! Musze zmienic forum zeby dala mi w koncu swiety spokuj. No i wlasnie wpadlam na babyboom i widze ze nawet jest tu ciekawie . Tylko wydaje mi sie ze rzadko tu zagladacie , albo sie myle :rolleyes:
 
Chcialam jeszcze zapytac gdzie tu sie wstawia suwaczki ??
A to moje sloneczko , przepraszam ze taka fotka , ale jeszcze nie wiem jak tu sie dokladnie wszystko robi . Widze ze wy fotek nie wklejacie :sorry2:, moze lamie regulamin ??Jak tak to przepraszam .

 
reklama
Do góry