reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy)

Gabi, ale Wiki jest cudna - chyba się powtarzam;-):tak::-)I jakie ma superowe kitki! A zaglądamy tu często, tylko akurat sezor urlopowy i sama wiesz jak to jest...
Co do zdjęć, to wklejamy na wątku zastrzezonym, żeby nie krążyły po sieci ściągnięte przez niepowołane osoby. Do tych zastrzeżonych wątków mają dostęp tylko konkretne osoby.
 
reklama
A jak tych watkow zastrzezonych poszukac ?? trzeba samemu stworzyc ??
Mikolajek tez sliczniutki ,i widac bardzo pogodny ...ma taki slodki usmieszek :)
 
Gabi - wejdź na forum "dzieci urodzone w czerwcu 2006" - mamy tu duuuużo wątków, poruszamy najróżniejsze tematy, jest naprawdę wesoło. A żeby dostać się na dodatkowe, zastrzeżone wątki, musiałabyś napisać do administratora o uzyskanie dostępu.
A Wikusia jest słodziutka - taka malutka Pyza z fantastycznymi kiteczkami:-)
 
Gabi - wejdź na forum "dzieci urodzone w czerwcu 2006" - mamy tu duuuużo wątków, poruszamy najróżniejsze tematy, jest naprawdę wesoło. A żeby dostać się na dodatkowe, zastrzeżone wątki, musiałabyś napisać do administratora o uzyskanie dostępu.
A Wikusia jest słodziutka - taka malutka Pyza z fantastycznymi kiteczkami:-)

Asia, mądrze mówi ;-):tak::-)
 
Witam serdecznie zerwocwe bąbelki.

Paulika urodziła się 14 czerwca 2006r. o godz. 3.35. ważyła 3500 i 55 cm długa. Poród w wodzie tylko 3,5 h :D

Dzisiaj skończyła 14 miesięcy i waży 9200
 
Witaj aguullka wśród czerwcowych mamuś i ich babasków:-) Zawsze bardzo miło nam jest jak przyłączają się nowe mamusie. Zapraszam do aktywnego uczestniczenia w życiu forum ;-)
Napisz skąd jesteś i koniecznie wklej jakieś zdjęcie swojej córeczki!

Poród w wodzie? Chyba super sprawa?
 
KasiaDe jesteśmy z Włocławka (kujawsko - pomorskie), zdjecie wkleje później ( teraz jestem w pracy csiii :) )

Poród w wodzie - chyba lżejszy - nie mam praktycznie porównania, bo inaczej nie rodziłam (heheh). polega on na tym, że pół godziny siedzi się w wannie z masażem w ciepłej wannie, pół godziny po za. Jak byłam w wannie skurcze były o wiele mniej dolegliwe, tym bardziej ze miałam krzyżowe. Jedyny minus to badanie ginekololgiczne po każdym wyjściu i wejściu do wody. A już samo wyjście dziecka - rewelacja! prawie nic nie bolalo a do tego takie czyściutkie :D
Każdej polecam, która lubi ciepłe kąpiele :)
 
reklama
Do góry