reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ankieta wypelnilam mimo ze nie wiem co to jest zywnosc funkcjonalna :p
Sylwcia ja mam egzamin w nastepny poniedzialek ehhhh ja czulam sie chyba zbyt pewnie, ale chce jeszcze troche pojedzic i umowilam sie na 6 godzin jazd ;)
 
reklama
Dawno tu nie pisalam . Ale czy ktoras dziewczyna ma problem taki jak ja ze od jakiegos czasu strasznie boli mnie po jednej stronie biodra. Nie moge lezec siedziec czy sie schylic. Bol jakbh klulo w tylku kolo kosci i leci jak porazenie pradem az do kostki. Wszyscy mi mowia ze to ucisk na nerw. Moze i tak ale ja mam dopiero 15 tydzien wiec troche by to za wczesnir no ale macica moze sie juz tak rozszerza. Dodam ze to moja druga ciaza i w pierwszej tak nie mialam. Tylko jak potem nosilam mala na tym biodrze to co jakis czas mnie bolalo. No ale teraz jej nie nosze ani nic.
 
reklama
Claudia wypisz, wymaluj mam to samo. Tylko u mnie doszło mrowienie i drętwienie prawej nogi i jedno biodro jest wyżej niż drugie. Pewnie rwa kulszowa. Jutro umawiam wizytę. Ucisk nie musi mieć związku z ciążą. Może zbiegło się to w czasie. Ja nadal córe nosze i wieczorem zdycham z bólu. Rano czuje dyskomfort, w ciągu dnia ból narasta a wieczorem tragedia.
 
Do góry