reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

u mnie i mojej siostry jest rok i 9 mcy różnicy. Problem pojawiał się wtedy kiedy ona się taka dorosła zaczynała czuć (również wtedy jak poszła do 1szej klasy a ja jeszcze zostałam w przedszkolu) a mnie odpychała bo przecież ja dzieciak. U mojej koleżanki teraz jest dokładnie to samo :)
Milo jednak wiedzieć, że w oczach panów kobieta jest zawsze delikatna i nie rozrabia :D
 
reklama
Mówię, że chciałabym córeczkę, ale najważniejsze i tak żeby było zdrowe czy będzie chłopiec czy dziewczynka :) Nikt mi na szczęście nie podpowiada nic w taki sposób, chociaż moja teściowa wspomni że chciałaby wnusię bo ma do tej pory 5 wnuków, ani jednej wnusi ;) Ale nie robi teog w jakiś sposób który by mnie raził.

Ja mam brata dwa lata starszy ode mnie. Bić się biliśmy, wyzywaliśmy, kłóciliśmy, ale potrafiliśmy i wspólnie się bawić. Pokój dzieliliśmy do liceum właściwie do momentu w którym poszedł na studia. Takie były warunki i tak sobie musieliśmy radzić. Da się to na pewno, a że nie jest to komfortowe to już nic się na to poradzić nie dało ;)
 
Ja mam siostrę 6 lat młodszą. Taka sama różnica będziemy między moimi dziećmi.
Biłyśmy się dzień w dzień, rozrywaliśmy sobie ubrania, szło na talerze, sąsiedzi dzwonili do mamy do pracy, skarżyli na nas. Jak się wyprowadziłam tak od 7 lat żyć bez siebie nie możemy :) Dzień w dzień telefon, messenger caly czas, mieszka dwa bloki dalej ode mnie. W ogień bym wskoczyła za nią :)

Sernik piecze się ! :) A ja opadłam z sił, po jednym serniku, a myślałam, że dzisiaj podłogi umyję yhym... :) Nie te zasoby energii, nie ta siła.
Dziś wstałam lewą nogą, od rana mam bardzo zły humor..Masakra ;]
 
No to ja się zaczynam bać jak to będzie u mnie.... będzie 3,5 roku roznicy[emoji4][emoji4][emoji4]
I nas jest trójka. Ja najmłodsza. Do siostry mam 7 lat , brata 3. I lekko nie było.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to jak :) będzie fajnie :D już między rodzeństwem tak jest. Ja oprócz siostry mam młodszego o 14 lat brata :D Kochamy się i nienawidzimy. Tak to już między rodzeństwem bywa :)
 
Ja z bratem mam dobry kontakt. Z siostra nie mam kontrakti żadnego już prawie od roku. Nie z mojej winy. Szwagier mnie tak pięknie potraktował po ich weselu a ona jeszcze go broniła. Gdyby nie to to też byly miały pewnie dobry kontakt

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Moze potrzebujecie czasu. Czesto tak jest. u nas tez bywało różnie
 
Jak to jest możliwe, że aż tyle z Was czeka na wyniki testu PAPA. W wawie krew pobiera się dzień przed USG i wynik USG jest odrazu z testem PAPA i pełnym opisem, co lekarzowi zajmuje jakieś 10 minut max ;/
też dzisiaj odebrałam, a badanie w zeszły wtorek. To chyba zależy od sposobu organizacji pracy przychodni i laboratorium.
 
też dzisiaj odebrałam, a badanie w zeszły wtorek. To chyba zależy od sposobu organizacji pracy przychodni i laboratorium.
Dziwne bo sporo moich koleżanek miało wyniki od nrazu więc to rzeczywiście musi chodzić o organizację pracy albo generowanie dodatkowych kosztów dla przychodni i etatów....a potem nie dziwne, że nie ma za co leczyć pacjentów.
 
reklama
Dziewczyny jak przekonać partnera że to co pojawiło się w domu nagle po świętach to przyniósł Mikołaj :) a nie ja sobie sama zamówiłam na allegro? :)
Chodzi o taki fajny regulowany stolik na laptopa ewentualnie jedzenie :) brzuchol rośnie a my mamy tylko niską ławę :)
 
Do góry