reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Kobietki, a jak Wasze brzuszki? Są już widoczne? Ja chyba przez to oczekiwanie na wynik amniopunkcji mam już różne myśli i obawy i zastanawiam się,czy wszystko jest ok, czy fasolka prawidłowo rośnie? Brzuch mam niewielki, ale już czuję potrzebę zakupienia wygodnych legginsów ciążowych, więc zamierzam wybrać się do hm mama, bo widziałam,że mają jakieś propozycje. Jestem w 17tc+1, przytyłam 3,5 kg. To chyba prawidłowo? Jak jest u Was? Czy widać już,że na pewno jesteście w ciąży?
Hej, my też 17,1 i też czekamy na amnio... Brzuch już widoczny i nic nie przytyłam
 
Ja czuje juz takie konkretne pukniecia, czasami widac nawet ze brzuch sie lekko rusza. A na poczatku to takie przelewanie tylko bylo
Kobietki, a jak Wasze brzuszki? Są już widoczne? Ja chyba przez to oczekiwanie na wynik amniopunkcji mam już różne myśli i obawy i zastanawiam się,czy wszystko jest ok, czy fasolka prawidłowo rośnie? Brzuch mam niewielki, ale już czuję potrzebę zakupienia wygodnych legginsów ciążowych, więc zamierzam wybrać się do hm mama, bo widziałam,że mają jakieś propozycje. Jestem w 17tc+1, przytyłam 3,5 kg. To chyba prawidłowo? Jak jest u Was? Czy widać już,że na pewno jesteście w ciąży?
Ja jestem w 19 t. C. I brzuszek też malutki, widać go tylko wtedy jak mam na sobie coś dopasowanego, a wyglądam poprostu jakbym więcej zjadła, przytyłam do tej pory 3 kg i chyba poszło mi to w nogi 😀
 
Kobietki, a jak Wasze brzuszki? Są już widoczne? Ja chyba przez to oczekiwanie na wynik amniopunkcji mam już różne myśli i obawy i zastanawiam się,czy wszystko jest ok, czy fasolka prawidłowo rośnie? Brzuch mam niewielki, ale już czuję potrzebę zakupienia wygodnych legginsów ciążowych, więc zamierzam wybrać się do hm mama, bo widziałam,że mają jakieś propozycje. Jestem w 17tc+1, przytyłam 3,5 kg. To chyba prawidłowo? Jak jest u Was? Czy widać już,że na pewno jesteście w ciąży?
Ja nie przytylam, ale od 16 tc juz zdecydowanie widać [emoji4]
 
reklama
Kobietki, a jak Wasze brzuszki? Są już widoczne? Ja chyba przez to oczekiwanie na wynik amniopunkcji mam już różne myśli i obawy i zastanawiam się,czy wszystko jest ok, czy fasolka prawidłowo rośnie? Brzuch mam niewielki, ale już czuję potrzebę zakupienia wygodnych legginsów ciążowych, więc zamierzam wybrać się do hm mama, bo widziałam,że mają jakieś propozycje. Jestem w 17tc+1, przytyłam 3,5 kg. To chyba prawidłowo? Jak jest u Was? Czy widać już,że na pewno jesteście w ciąży?

Mój brzuch w ciągu ostatnich dwóch tygodni sporo się powiększył, ciąża już jest widoczna nawet pod luźnymi ubraniami. Dzisiaj 19+5 i waga 1,5 kg na plusie :)
 
Do góry