reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Polecam bezkofeinowa :)
Ja pije, jakbym nie piła to chyba bym nic nie piła... Zrezygnowałam z kawy.
Screenshot_2021-10-07-10-53-52-112_com.android.chrome.jpeg
 
Rzecz w tym, że ja kawy w ogole nie lubie. Wypijałam rozpuszczalna raz na tydzień, dwa. Na studiach chlonelam latte, ale w sumie teraz sobie kupiłam cappuccino. Wiec moze to bede piła. No odkąd kupiłam to wypiłam jedną. Jakaś dziwna jestem 😅 A herbatę pije 2-3 szklanki dziennie wiec też tragedii nie ma. Moze przerzucę sie na kakao, chociaż gdzies wyczytalam ze i kakao jest nie wskazane. Kurde, oszaleje 🤣
 
Rzecz w tym, że ja kawy w ogole nie lubie. Wypijałam rozpuszczalna raz na tydzień, dwa. Na studiach chlonelam latte, ale w sumie teraz sobie kupiłam cappuccino. Wiec moze to bede piła. No odkąd kupiłam to wypiłam jedną. Jakaś dziwna jestem 😅 A herbatę pije 2-3 szklanki dziennie wiec też tragedii nie ma. Moze przerzucę sie na kakao, chociaż gdzies wyczytalam ze i kakao jest nie wskazane. Kurde, oszaleje 🤣
W zasadzie większość rzeczy jest niewskazanych... Ale się zdziwiłam, że aspartam w sumie w ciąży można (!)
 
Hej dziewczyny, witam Was bardzo serdecznie🙂 Z radością dołączę do tej grupy. Według aplikacji jestem w 4 t i 4d c a termin porodu przewidywany na 19 czerwca. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wizytę u ginekologa mam 26 października.
Nikomu jeszcze z mężem nie powiedIelismy, że spodziewamy się dziecka ... wolimy poczekać.

Pracuję w przedszkolu z grupą kochanych i rozbrykanych 3 latków. Zastanawiam się jak długo mogę pracować aby było to bezpieczne. Narazie czuje się dobrze ale mimo wszystko mam lekkie obawy co do wszystkich chorób, które dzieci w przedszkolu przynoszą. Zobaczę co mi powie ginekolog na wizycie.
 
Hej dziewczyny, witam Was bardzo serdecznie🙂 Z radością dołączę do tej grupy. Według aplikacji jestem w 4 t i 4d c a termin porodu przewidywany na 19 czerwca. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wizytę u ginekologa mam 26 października.
Nikomu jeszcze z mężem nie powiedIelismy, że spodziewamy się dziecka ... wolimy poczekać.

Pracuję w przedszkolu z grupą kochanych i rozbrykanych 3 latków. Zastanawiam się jak długo mogę pracować aby było to bezpieczne. Narazie czuje się dobrze ale mimo wszystko mam lekkie obawy co do wszystkich chorób, które dzieci w przedszkolu przynoszą. Zobaczę co mi powie ginekolog na wizycie.
Może dać L4, ale to pewnie po USG gdzie będzie tykające serduszko (część lekarzy dopiero od tego stanu uważa ciążę za ciążę)
 
Hej dziewczyny, witam Was bardzo serdecznie🙂 Z radością dołączę do tej grupy. Według aplikacji jestem w 4 t i 4d c a termin porodu przewidywany na 19 czerwca. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wizytę u ginekologa mam 26 października.
Nikomu jeszcze z mężem nie powiedIelismy, że spodziewamy się dziecka ... wolimy poczekać.

Pracuję w przedszkolu z grupą kochanych i rozbrykanych 3 latków. Zastanawiam się jak długo mogę pracować aby było to bezpieczne. Narazie czuje się dobrze ale mimo wszystko mam lekkie obawy co do wszystkich chorób, które dzieci w przedszkolu przynoszą. Zobaczę co mi powie ginekolog na wizycie.
Gratuluje! Termin masz jak mój mąż ma urodziny. Moze moje tez bedzie chcialo przyjsc po terminie i urodzi sie 19? Haha nigdy nie wiadomo!
O to juz za niecałe 12 dni wizyta, super! :)
 
reklama
Do góry