reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Obecnie jestem w 11+5 i od dwóch dni zanik bólu piersi juz mam czarny scenariusz jak to wygląda u was z tymi piersiami? Ja tak strasznie sie boję a badania dopiero za 6 dni....
Ja jestem 11t+6d, nie bolą jakiś czas, ale czasem mam wrażenie, że bardzo nabrzmiewają? Czuje jak są takie ciężkie i pełne.. za to mdłości.. [emoji1785] niby trwają krócej, dużo krócej, ale są dużo mocniejsze.. jak tak dalej pójdzie to będzie paw story [emoji38]
 
reklama
Obecnie jestem w 11+5 i od dwóch dni zanik bólu piersi juz mam czarny scenariusz jak to wygląda u was z tymi piersiami? Ja tak strasznie sie boję a badania dopiero za 6 dni....
Mnie piersi nie bolą od tygodnia czasu... A dziś mam 10+6 ... Nawet mdłości mniejsze .. Tylko ten ból żołądka mnie męczy.. A serduszko na detektorze pika 😇nie stresuj się :) wchodzimy powoli w 2gi trymestr.. Ma prawo nam przestać być cokolwiek dolegac.. I powiem szczerzę że tylko na to czekam 😇
 
Hej myślicie ze moge wziac zwykle tabletki ziołowe na uspokojenie? Po latach mialam napad nerwicowy w srodku nocy, drgawki, i boje sie ze to moze wywołać skurcze. Moj lekarz do grudnia jest niedostępny
Kochana a czy jesteś pod kontrolą jakaś psychologa/psychiatry?
Wiem co czujesz :( napady nerwicy/ataków paniki/ natręctw.. To wszystko nabylam po śmierci synka.. I wiem że jeżeli w tej ciąży będę je mieć skorzystam z pomocy, pamiętaj że są leki dla kobiet w ciąży...
Wiem że kiedyś kupowalam pastylki do ssania bezpieczene dla kobiet
 
Serio chciała bym być już w2gim trymestrze.. Wyglądałam i czuje się jak kupa od początku ciąży 😅 nie mam sil. Nic mi się nie chce. A w każdej ciąży w 2gim trymestrze byłam pełna energii i wogle 😇
 
Kochana a czy jesteś pod kontrolą jakaś psychologa/psychiatry?
Wiem co czujesz :( napady nerwicy/ataków paniki/ natręctw.. To wszystko nabylam po śmierci synka.. I wiem że jeżeli w tej ciąży będę je mieć skorzystam z pomocy, pamiętaj że są leki dla kobiet w ciąży...
Wiem że kiedyś kupowalam pastylki do ssania bezpieczene dla kobiet
No wlasnie tu pojawia sie problem, chodzilam do psychiatry do wakacji tego roku, po przeprowadzce sadzilam ze mi minelo… ale odkad jestem w ciazy strasznie zaczelam sie z moim klocic i jestem swiadoma ze to bardzo wpływa na nasilenie sie nerwicy 🤦🏼‍♀️ W dzien jakos sie trzymam i udaje ze wszystko jest okej zeby sie nie denerwowac, ale w nocy wszystko wychodzi… a co najgorsze on stwierdzil, ze psycholog/psychiatra to wywalanie kasy ktora bedzie potrzebna na wyprawkę
 
Algeliskax Lucyfer fajny ale szczerze powiem że nie mogę go z mężem dokończyć bo zepsuli serial już na ostatnim sezonie czy parę odcinków przed nie do końca pamiętam...dramat jak dla nas się zaczął i nie wiemy co dalej bo nie możemy wytrzymać 😅😅😅😅 seriali kupę mam ogladniete 🙈🙈🙈🙈 oglądałaś Workin mums? Każdej polecam jak coś. Szybkie odcinki bo chyba 25 minut więc sezon leci niewiadomo kiedy.

Ból piersi zawsze w ciąży mam okrutny na początku a później lekko jak dotykam więc teraz mam 12+3 i od jakiegoś czasu lekkie pikanie jak dotkne mocniej sutki. Właśnie na takie sprawy u mnie detektor był cudowny! Pyk serce jak mały pociąg i spokój święty. Ja mam dzisiaj wizytę ale tak nadprogramowo trochę bo w pon byłam po skierowania na pappa właśnie i dzisiaj tak jeszcze bo byłam zapisana także w tym tyg to 3x USG będzie chyba 🙈 jeśli dzisiaj też zrobi, ale najbardziej czekam na sobotę czy będzie ok. Ja jestem po antybiotyku w 8tygodniu ciąży, masy wirusów w tym samym czasie(córa na antybiotyku pierwszym w życiu wylądowała wtedy i dopiero odżyła po7 dawce bo tak jakby jej nie było w ogóle) i równocześnie zapalenie zatok u mnie,wyszła niedoczynność tarczycy i cukier także początek miałam niemiły dla rozwijającego się dziecia
 
Sorcia jak potrzebujesz pomocy to nie ma prawa Ci tak powiedzieć! To chodzi o dobro Twoje i dziecka a wyprawka może być gorsza, bo dziecko nie patrzy czy ma najdroższy wózek i ubranka tylko czy ma zadowolona mamę i wtedy ono jest zadowolone! Szukaj pomocy mów że pilne bo w ciąży i że musisz się umówić.
 
No wlasnie tu pojawia sie problem, chodzilam do psychiatry do wakacji tego roku, po przeprowadzce sadzilam ze mi minelo… ale odkad jestem w ciazy strasznie zaczelam sie z moim klocic i jestem swiadoma ze to bardzo wpływa na nasilenie sie nerwicy 🤦🏼‍♀️ W dzien jakos sie trzymam i udaje ze wszystko jest okej zeby sie nie denerwowac, ale w nocy wszystko wychodzi… a co najgorsze on stwierdzil, ze psycholog/psychiatra to wywalanie kasy ktora bedzie potrzebna na wyprawkę
Kochana musisz zasięgnąć pomocy.. Jeżeli nie zaczniesz terapii wszysko może nasilać się jeszcze bardziej.. Ja też myślałam że dam sobie rady sama.. To doprowadzilam się do takiego stanu że nie wychodziłam z domu, bałam się ludzi.. Transportu.. Nawet zwierząt.. Tylko że mój mąż mi pomagał.. Nie jeżdżę samochodem jako kierowca bo się boję.. Mój wie o tym i rozumie to.. Jak jesteśmy gdzieś obserwuje mnie kiedy już mam dość. I jedziemy do domu..
Może na NFZ znajdzie się ktoś? W nocy więcej myślisz dlatego że w nocy masz mniej bodźców które odciagagaly by Twoja uwagę..
Zadbaj o swoje zdrowie naprawdę , wiem co czujesz i wiem jak nieleczona psychika zmienia człowieka.. Ja póki co narazie czuje się dobrze.
 
reklama
Obecnie jestem w 11+5 i od dwóch dni zanik bólu piersi juz mam czarny scenariusz jak to wygląda u was z tymi piersiami? Ja tak strasznie sie boję a badania dopiero za 6 dni....
ja jestem 11 i też już jest maly ból . Tydzień do prenatalnych i też panika ale no cóż nic nie zrobię i lepiej się nie nakrecac 😉😉😩
 
Do góry