reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Trzymam kciuki zatem by wszystko było dobrze z przyjacielem psem 😊
Przede mną też dzisiaj wizyta po pracy...w luxmedzie.. po skierowania na badania, no zobaczymy.. jakoś sceptycznie podchodzę do tej wizyty.... chyba się zraziłam po ostatnim chu..wym USG.. i namawianiu na tą pappe..... 😒

Dziewczyny czy Was też tak cycki bolą? ja od paru dni spać przez to nie mogę normalnie, śpicie w stanikach?
Cycki bolą mnie od samego początku, bodajże dwa dni po ⏸️ zaczęły mnie boleć, czasami to tak, że nie jestem w stanie się dotknąć 😑 śpię bez stanika, ale jak zmieniam pozycję to budzę się i uważam na cycki, żeby ich nie przycisnąć.. próbowałam spać w sportowym raz to w środku nocy musiałam zdjąć, bo miałam takie dziwne uczucie, że najchętniej bym je sobie odcięła 🤷 czasami jak pies (waży niecałe 2kg) wskoczy mi na brzuch, a później podejdzie i stanie mi na cyckach jak leżę żeby wylizać mi twarz to zdarza się, że z bólu się wydrę 🙈
 
reklama
Dziewczyny wychodzę!!!!!!! 🤗😆🤗😆

Badania wyszły dobrze, lekko zabrudzone w środku jeszcze jest :( ale kazali się nie martwic. Mam siedzieć w domu narazie, o pracy mogę zapomnieć dali mi zwolnienie, mam się oszczędzać, nie dźwigać, jak najwięcej leżeć :)
Jakby się coś działo to od razu jechać do szpitala ale wierzę że będzie dobrze.
Za tydzień kontrola:) :)
Serduszko bije ❣️


Cudnie zatem ! :) bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze bo martwiłam się tak serio, coraz bardziej uczuciowa jestem nie mogę tego powstrzymać :)

a mi udało sie zrobic zakupy, jestem z siebie dumna jak paw -zrobiłam ale jeszcze nie rozpakowałam, szkoda ze to sie jakos tak samo nie robi .......a przede mną jeszcze dzisiaj ta wizyta, łoooo cieżki dla mnie jest ten poniedziałek bardzo, oby popołudniu było lepiej, bo nie wiem jak dojadę do tego lekarza :) a teraz zmykam rozpakowywac torby i robic obiad, moze się uda ;)
 
Cycki bolą mnie od samego początku, bodajże dwa dni po ⏸️ zaczęły mnie boleć, czasami to tak, że nie jestem w stanie się dotknąć 😑 śpię bez stanika, ale jak zmieniam pozycję to budzę się i uważam na cycki, żeby ich nie przycisnąć.. próbowałam spać w sportowym raz to w środku nocy musiałam zdjąć, bo miałam takie dziwne uczucie, że najchętniej bym je sobie odcięła 🤷 czasami jak pies (waży niecałe 2kg) wskoczy mi na brzuch, a później podejdzie i stanie mi na cyckach jak leżę żeby wylizać mi twarz to zdarza się, że z bólu się wydrę 🙈

oj wyobrażam to sobie, minę musisz mieć bezcenna haha pewnie taka sama jak moja w nocy jak się przekręcam 😂
 
Urwałam się z pracy i właśnie idę do lekarza rodzinnego załatwić zastrzyki przeciwzakrzepowe na refundację. Mój lekarz mi przepisał, ale jedno opakowanie kosztuje jakieś 130 zł, zawiera 10 zastrzyków, także muszę mieć 3 op. w miesiącu, na refundację to jakieś grosze. W poprzedniej ciąży lekarka bez problemu mi wypisywała nawet na 2 mc z góry, ale ona już tu nie pracuje, teraz zapisałam się do nowej i zobaczymy. Trzymajcie kciuki żeby się udało, bo to naprawdę dużo kasy :/
 
Dziewczyny wychodzę!!!!!!! 🤗😆🤗😆

Badania wyszły dobrze, lekko zabrudzone w środku jeszcze jest :( ale kazali się nie martwic. Mam siedzieć w domu narazie, o pracy mogę zapomnieć dali mi zwolnienie, mam się oszczędzać, nie dźwigać, jak najwięcej leżeć :)
Jakby się coś działo to od razu jechać do szpitala ale wierzę że będzie dobrze.
Za tydzień kontrola:) :)
Serduszko bije ❣️
to odpalaj telewizor i leż tyle co Ci kazali :) . Cieszę się, że wszystko jest dobrze 🥰
 
reklama
Urwałam się z pracy i właśnie idę do lekarza rodzinnego załatwić zastrzyki przeciwzakrzepowe na refundację. Mój lekarz mi przepisał, ale jedno opakowanie kosztuje jakieś 130 zł, zawiera 10 zastrzyków, także muszę mieć 3 op. w miesiącu, na refundację to jakieś grosze. W poprzedniej ciąży lekarka bez problemu mi wypisywała nawet na 2 mc z góry, ale ona już tu nie pracuje, teraz zapisałam się do nowej i zobaczymy. Trzymajcie kciuki żeby się udało, bo to naprawdę dużo kasy :/
W ciąży nawet masz za darmo. Więc trzymam kciuki, żeby nie robiła problemów ✊
 
Do góry