reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
jejku ale ja mam zaległości....no i w sumie nie wiadomo czy czytać czy pisać:-D

z nowości u nas to to, że Otylka od dwóch miesięcy chodzi na angielski metodą helen doron i w sumie sama nie mogę uwierzyć ile już potrafi...bo powiem tyle, że mówi więcej po angielsku niż po polsku:-)
 
no no Otylka:sorry2:..ja mała zapisuje w przyszłym roku do przedszkola..gdzie tylko beda mówic po ang..zobaczymy, czy jej to wyjdzie na dobre..:baffled:
 
Ell gdzie chodzi na ten angielski??? :szok:Ty dalej mieszkach w Katowicach czy coś przeoczyłam :-D
 
kakaw w Katowicach, tu bez zmian, a na angielski chodzimy do przedszkola na Sokolskiej we wtorki, ale z tego co wiem, to zajęcia są w większosci śląskich zmian, więc może i w Bytomiu też

Pati, sporo tego głównie słowa z piosenek typu roll the ball, wave, dog, cat, granny itp.

Rusałko na pewno mala szybko załapie, u nas na 5 dzieciaków w grupie, 3 reaguje już właściwie na każdą piosenkę, jak jest piosenka o pilce to wszystkie lecą po piłke, jak o machaniu to machaja, jak o skakaniu to skaczą.

Najbardzej jednak podoba mi się na zajęciach to, że spędzam ten czas z małą i , że potem mam mnóstwo pomysłów na wspólne spędzanie w inne dni i dzięki temu mała nie nudzi się z mamą:tak:
 
Super Ell...u nas teraz bedzie niemiecki w pierswszej kolejnosci -no bo mloda od nastepnego roku idzie do przedszkola a jak skonczy 4 latka mamy w planie wlasnie angielski...Noemi musi znac conajmniej 3 jezyki...:tak::-) Pewnie kiedys w szole bedzie miala jeszcze francuski lub inny bo tu czesto jest tak ze maja dodatkowo oprocz angielskiego jeszcze jeden jezyk...
 
reklama
Do góry