reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Basia, zamówiłam na allegro. Tekst możesz sobie zamówić jaki chcesz. Bardzo fajny kontakt ze sprzedawcą - Paulalinka - i bodziak przyszedł taki jak oczekiwałam. A nasz Mikołaj wygląda w nim tak:
 
reklama
Dziewczyny ja już nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W nocy(ok.1szej) zaczęły się potworne bóle ciągnące z krzyża ze skurczami wpierw co 8 potem co 5 potem co 3 min. Szyjka się scentralizowała. Myślałam że to już. Ok 4 rano zaczęły słabnąć, przysnęłam, obudziłam się o 6stej i *****!!!!! Mam tylko obrzydliwego Braxtona!!!! Myślałam że urodzę kurcze. Jak tak dalej pójdzie to na prawdę skończy się cc :( :( :(
 
Nemezis głowa do góry sama wiesz jak to jest z tymi terminami, a co zrobią nasze dzieciaczki to jeszcze inna sprawa. U ciebie to dopiero 1 dzień po terminie jeśli się nie mylę, więc jeszcze nie jest tak żle a jakby co to są jeszcze babcine sposoby. Mnie wystarczyło że maż mnie pognał do sklepu po zakupy ;D ;D ;D ;D. Już niedługo będziesz tulić swoją córeczkę ;D ;D ;D ;D
 
Och sumka ja już od ponad tygodnia nosze siaty z zakupami, sprzątam, piorę, biorę gorące prysznice, drażnię brodawki a nawet wczoraj zaryzykowaliśmy z mężem nocne szaleństwa. I nic :-( Najgorsze jest że dla niej to niezdrowo tak tkwić skoro już w 35 tyg. sączyły się wody. No i mamy problem :-( Poza tym dobijają mnie te nieprzespane noce gdy mam skurcze i wydaje się że już zaraz a tu ok 4-5 rano wszystko się uspokaja :mad: Nawet gin nie wie o co w tym biega, bo to nie jest normalne.
 
Nemezis wmzacniamy trzymanie kciuków za Twoje rozdwojenie:)) może to coś pomoże, swoją drogą twojemu malenstwu na pewno jest teraz w takie upłay dobrze w brzusiu. Moja Otylka od wczoraj ciagle siedzi przy cycu i chce pić, do tego te picie to dla niej cięzka praca i w sumie ciagle sie poci, nie wiem jakim cudem nie ma jeszcze potówek.
 
Hej babeczki
no u mnie dzis powinna pojawic sie dzidzia.no ale zero symptomow,nico.
wczoraj tylko po porannych igraszkach z mezem poczylam 2 skurcze i tyle.zadne wody nie odchodza,nico. a robie to co Nemezis.no coz zostaje czekanie.cierpliwe czekanie.
NEMEZIS slonce trzymaj sie i powodzenia:)
 
bbqueenPL Ty też się trzymaj!! Łączę się z Tobą w tym okropnym czekaniu. Zwłaszcza w takie upały brzuch dokucza nie do wytrzymania!
Dzięki dziewczyny za wzmocnione kciuki. Mam nadzieję że już niedługo mała się zdecyduje wyjść na świat!!
 
Dziewczyny ja urodziłam 11 dni po terminie więc jestem całym sercem z wami. Wiem co czujecie i jak się męczycie ale, cjhoć teraz pewnie trudno wam w to uwierzyć TO JUż NAPRAWDę NIEDłUGO
 
Trzymajcie się dziewuzki bo sama wiem jak każdy dzień a nawet godzina po terminie się ciągnie. U mnie trwało to 7 dni a i tak Oleńka się na świat nie wybierała tylko musieli ją wyciągać. Mam nadzieję, że u was będzie lepiej. Trzymamy kciukaski.
 
reklama
KasiaDe pisze:
Basia, zamówiłam na allegro. Tekst możesz sobie zamówić jaki chcesz. Bardzo fajny kontakt ze sprzedawcą - Paulalinka - i bodziak przyszedł taki jak oczekiwałam. A nasz Mikołaj wygląda w nim tak:
dzieki kasia na pewno skorzystam, a twoj Mikolaj super:) ,jaki bralas rozmiar?
 
Do góry