milkaaa
Czerwcowa mama'08
hehe - no ja tez stara nie jestem - albo przynajmniej sie stara nie czuje - 32 lata - kwiat w rozkwicie 
ale pomijaac juz wszystko inne - wyobrazacie sobie moje dzieci - ktorym wpajam ze nie wolno nikogo bic - gdyby byly swiadkiem okladania i kopania meza
To dla nich bylaby trauma - starzy sie bija...niestety - albo stety - dzieci zobowiazuja nas do tego aby zachowywac sie doroslej - jak przystalo na rodzicow i dawac im przyklad. Na marginesie powiem ze jako male dziecko bylam swiadkiem takiej akcji pomiedzy moimi rodzicami - wstydzilam sie za nich
i przezylam to okropnie. Obiecalam sobie ze moe dzieci nei beda sie za mnie nigdy wstydzic - mam nadzieje ze dotrzymuje slowa

ale pomijaac juz wszystko inne - wyobrazacie sobie moje dzieci - ktorym wpajam ze nie wolno nikogo bic - gdyby byly swiadkiem okladania i kopania meza
To dla nich bylaby trauma - starzy sie bija...niestety - albo stety - dzieci zobowiazuja nas do tego aby zachowywac sie doroslej - jak przystalo na rodzicow i dawac im przyklad. Na marginesie powiem ze jako male dziecko bylam swiadkiem takiej akcji pomiedzy moimi rodzicami - wstydzilam sie za nich
i przezylam to okropnie. Obiecalam sobie ze moe dzieci nei beda sie za mnie nigdy wstydzic - mam nadzieje ze dotrzymuje slowa
już nie wiem co mam o tym mysleć, bo przecież będzie to moje pierwsze dziecko, a pierwsze to często się przenosi 


