• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Martuśka Ty to mnie potrafisz rozbawić:-D i spokojnie moja ginka zawsze też straszy ze drobna jestem :oo: (hahahahaha) i ze mam lezec , odpoczywać i leżeć bo dzidziol duży itp. Ale po czym mam odpoczywać ? po leżeniu?:sorry2:
 
reklama
Ual ja cały dzień prawie nic nie robię, tyle co obiad, posprzątam z grubsza i tyle, ale częściej czuję, że musze się choć na chwilę położyć bo padnę :sorry2: ogromna się robię i coraz ciężej mi się poruszać:baffled:
 
a mnie nie można utrzymać w jednym miejscu:sorry2: niby wiem że powinnam odpocząć ale zawsze sobie coś do roboty wynajdę albo idę na spacer z młodym:sorry2:
ja wkładów nie kupiłam w samym szpitalu dają dowolną ilość a w domu to już tylko podpaski(kupiłam takie mega giga z belli):tak:
 
Co do zapominania to ja dzisiaj dzwonilam do J bo cos chcialam, on nie odebral i po paru min zadzwonil i pytal co chcialam a ja my\u ze nie pamietam;)))) a co do podkladow to ja ani jednej paczki nie mam;))) moze w czwartek sie wybiore na zakupki;)))
 
maju nie denerwuj się na pewno dzidzia podrośnie w brzuszku i urodzisz dużą zdrową kluseczkę:tak:
mój synek urodził się 2600 a teraz przerasta swoich rówieśników:tak:także głowa do góry!!

laski mam nadzieję że ta opuchlizna nic nie znaczy:sorry2: grunt to pozytywne nastawienie:tak: a na wszelki zróbcie sobie badanie moczu.bo i po co się na zapas zamartwiać:sorry2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry