joan-na
Fanka BB :)
Ja mam śpiworek , który był w komplecie z wózkiem. Pasuje do gondolki, a potem można go uzywać w spacerówce, bo ma wycięcia na pasy. Kupiłam cienki kombinezonik . Na razie Krzysia ubieram tylko w ten cienki kombinezon, a potem jak będzie zimno będę go jeszcze wkadała w śpiworek.Ja już też zaczaynam rozglądać się za kombinezonem dla Kuby i chyba jeszcze trzeba będzie kupić śpiworek do wózka. A Wy kupujecie śpiwor czy tylko będziecie dzieciaczki ubierały w kombinezony????

wydaje mi sie ze ''rozplaskała'' mi sie stopa od tych 30kg na plusie 


ciekawe kiedy mi sie to zmieni...