Magdziarko - czemu Ty kobietko o 2 jeszcze nie śpisz??
Witajcie :-)
Wiedziałam że tu dziś będą takie pustki z rana ;-) Jakby nie patrzeć - weekend :-) Ja się dziś mega wyspała - padłam przed 23 i wstałam po 8

Oleńka pięknie przespała całą nockę, nawet nie wstawałam na smoka ;-) Po 8 zjadła sniadanko i chyba padła na swoją pierwszą drzemkę ;-) Ja z kawką podczytuje co tam wczoraj naskrobałyście... Ale niedużo tego tym razem

Póki co u nas za oknem deszcz

i niebo odrobine warczy... O 1 też nieźle lało i waliło, bo mnie obudziło

Ciekawe czy spacerek wyjdzie... T wraca na obiad, to może potem jakoś pogoda się unormuje. Weekned zapowiada się w odwiedzinach - musimy jeszcze kilku znajomym zaproszenia porozdawać

Jest okazja do spotkanka

No nic, życzę Wam słonecznego dnia!
I dużo, dużo zdrówka chorującym
