J
Jola244
Gość
Dobranoc Maju 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij




podziwiam... ja o 21 ledwo zipie

Miłego dnia!
trzymam kciukasy i dobrego strzału 
zdrowka!
ale tez nie z sukienka
Kupilam sobie sweterek i 3 bluzki za cale 50zl
Maz z domu nie wygonil ;-) Ola przy gosciach popisówke robila i padla jak pluto po kolacji
I spala caaaala noc do 7
Czy Wasze dzieciaczki tez tak dyskutuja rano? ;-) Małej sie buzia niezamyka, nawija jak szalona
Na dzis planow nie mamy, ja mam @ wiec pewnie dzien cierpiacy jak zwykle... 
Teraz tylko trzymac linie ;-)
a że właścicielka to jakas rodzina z m, więc fajnie 
w nocy ostro sie darła, musiałam ja troche poprzytulać, ale nawet ładnie zasypiała znów, dałam jej koszulke i zajączka do przytulenia, mówiłam, że ładnie pójdzie spać, dobranoc i zasypiała
oj oby załapała to nocne spanie....
Jakie ladne juz postepy Dobrusia robi w zasypianiu
byloby juz pewnie pieknie gdyby nie zebiska 
Halo, halo 
Ehhh najwyzsza pora Mataod października ide na studia i musze sie jakos wysypiac![]()

Masz plan i sie go trzymaj 
Oooo i smoczek jak proca z lozeczka wylecial wiec chyba jeszcze spanka nie bedzie ;-) Teraz gada... cos chyba w pieluszce jest 


Będzie nas więcej z czerwcowymi podwójnymi dzieciaczkami





