• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
A ja na chwilkę tylko zasiadla przy kompie
Nadia dzisiaj rano zwymiotowala ale myslalam, ze to jednorazowo, jak prasowala to w łozeczku znów zaczeła wymiotowac:baffled:.
Cholercik chcialam dac jej kleik na kolacje to kolejny raz....... dalam jej nifuroksazyd, i zasnęła ale obawiam sie ze moze sie obudzic ... :-(
 
Kasia ;-):-)
Kurde czuje, ze ostatnia biegunka Fabiana ma powiązanie z wymitami Nadii - czyżby to wirus:confused: wrrrrr oby nie ........
Wracam do prasowania... jeszcze napiszę dzisiaj :-p
 
oj biedna Nadunia!!! Zdróweczka mróweczko!!!

Mój bobinoks też już leży i usypia, ja korzystam poki mam kompa. Dzięki temu że w tv jakiś mecz jest ja mam chwile na wieczorne bb!:-D:-D:-D
Ja wieczór to chyba spędzę na pakowaniu naszych rzeczy w kartony. Z Zuzą się nie da bo to co ja włoże ona zaraz wyciąga;-):-D:-D
 
Ello. Moje dzieciaki śpią. Kuba ostatnio budzi mi się w nocy. Może ząbki, a moze nie:-D:-D:-D Ale na szczęscie nie łobuzuje długo. Dzionek spędziłam w domku, popołudniu wyskoczyłam do kosmetyczki zrobić sobie stópki i mam teraz ładniutkie:-D:-D

Lilianko mam nadzieję że Nifuroksazyd pomoże Nadii i prześpi nockę w miare spokojnie.

Ula ładniutko Zuzolek prezentuje sie w przepaskach:tak::tak::tak: Ładnemu we wszystkim ładnie
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry