marlena nad
:)
No Marlenka to fajnie spędziłaś dzionek.
o tak Kasiu,fajnie,ale padnieta jestem juz teraz



Fajniutko Zuzia wyglada w tych opaskach
Dziewczynki jak spedzacie wieczor???ja narazie zjadlam chalwe mleczna,dziaiaj bylam w Pl sklepie
;-)nalalam sobie winka i podczytuje bb,zaraz pewnie R przyjedzie ogladniemy jakis filmik i lulu
.
wrrrrr oby nie ........
