Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a kuchnia w kolorze mojej kuchni ;-) 
Teraz mam obecnie luzy (jak Ty Mata ;-)) bo mala spi juz ponad 2h
Nie wiem czy cos jej nie lapie, bo cieplawa jakas byla przed snem (oczywiscie nie dala zmierzyc temp
) i maruda z niej straszna byla... tylko "mama" i "do mamy" raczki w gorze
Oby nic jej nie wzielo, jutro szczepienie... mnie gardlo boli i jakos nie chce odpuscic :-( Obiadek juz mamy, pranko kolejne do powieszenia
Jak mala wstanie, zje i moze(jak nie bedzie temp) wyskoczymy na spacerek - u nas sliczne sloneczko 
zycze zeby tak zostalo ;-)
poza tym ola wyciska ze mnie wszytskie sily jak chce zeby ja niesc (poszysmy bez wozka...) No i zwiedza wszystkie trawniki, kaluze, blota...
byla wiec brudna dokumentnie, a z nia niestety ja 
ale jak widziałam prognozę na jutro i cały tydzień, to już się boję
deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz 
Adam ogląda film jakiś, ale ja nie lubię takich, co diabły latają i im się oczy świecą, więc dupa... Ale od czego mam Was 
