marlena nad
:)
Marlenia widzę że obi jutro mamy fryzjera , fajnie :-)
ehe,ale nam dobrze,Kasiula czekam na fotencje

Ulenko ja tez kocham fryzjerow i kosmetyczki,echhh to jest zycie,hihi
widze,ze wszystkie bedziemy piekne i to jeszcze przed Swietami

Lili fajnie,ze wybierasz sie na zmiane kolorku,zastanawiam sie tylko na jaki sie zdecydujesz???
Agusia ja juz tesknie......................!
Ewunia i jak wieczorek spedzasz,a czy juz podcielas wloski/grzywke?

bawełniane tak bardzo się nie "kudłacą" ;-)