• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Basiu, jak się roześmieje, to są zarysowane na dziąsełkach, ale się nie podniecam za bardzo... bo Julce wylazł pierwszy w 9 miesiącu...

cisza i spokój... ale faaaajnie ;-) u mnie akurat zachmurzone, ale najwazniejsze, że nie pada!
 
A tak na poważnie to nie wiem dlaczego, ale na BB mam cały czas "stary" czas. Wiecie może o co kaman? Dodam, że na kompie mam zmienony na dobry.
Panie moderatorki help !!
Basiu w ustawieniach znajdź po lewej stronie EDYCJA OPCJI i tam w czwartej tabelce od góry jest USTAWIENIA DATY I CZASU i tam Opcja poprawy DST zmień na Automatycznie wykryj ustawienia DST
Powinno być ok. Jeśli coś dalej będzie nie tak daj znać
 
reklama
Witajcie kochane!
Nareszcie piątek i week wolny!
Agusia trzymam kciuki za wyjazd!
Asiu gratuluje 99% Agatki!


Mam nadzieje że dzisiaj z Wami posiedzę, Ł do pracy na noc, a ja sama z Bartem, Bart ma się lepiej ale siedział jeszcze w domu, w poniedziałek do kontroli i zobaczymy co dalej...
W pracy u mnie wielki młyn bo koniec miesiąca... ale ufff już po wszystkim!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry