Ewunia22
VI 2008 VI 2009
Witajcie!
U mnie nocka zaliczona do udanych, tak nam sie dobrze spało, ze Adam mało brakło i zaspałby do rpacy
ale zerwał sie i poszedł, nie będzie go do 15. Ja jutro wstaję przed 5 i nie wiem jak ja to zrobię 

Marlenka, ja jestem żółtodziób na ZI, jestem na poziomie powyżej 15 tys pkt... nawet mój Adam sie w to bawi, kłoci się ze mną, o ogórki i cebulę


Dziewczęta już po śniadaniu, Juluś ogląda baje, Ania drzemie. Ja niedługo wezmę się za zupinkę.
udanego dzionka laseczki - dupeczki :-)
U mnie nocka zaliczona do udanych, tak nam sie dobrze spało, ze Adam mało brakło i zaspałby do rpacy
ale zerwał sie i poszedł, nie będzie go do 15. Ja jutro wstaję przed 5 i nie wiem jak ja to zrobię 

Marlenka, ja jestem żółtodziób na ZI, jestem na poziomie powyżej 15 tys pkt... nawet mój Adam sie w to bawi, kłoci się ze mną, o ogórki i cebulę



Dziewczęta już po śniadaniu, Juluś ogląda baje, Ania drzemie. Ja niedługo wezmę się za zupinkę.
udanego dzionka laseczki - dupeczki :-)


Juluś jeszcze śpi, a Ania nie i gada tu do mnie te swoje aguuuu i agrrrr a ślini się przy tym jak diabli
i do tego zaraza nie da sobie rękawiczek założyć ani szalika
teraz mała ładnie poszła spać, ale nieźle wieczorkiem poszalała, może pośpi do rana ;-) a jutro znów cały dzionek w rozjazdach... zajrzę pewnie dopiero wieczorkiem...