Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
w samochodzie jak wracaliśmy z mszy, teraz m ja kapie i mam nadzieję, że będzie spała całą noc, bo jestem taka wypluta... słonko było tylko chwilkę, a poza tym mrozisko okropne, a jutro ma byc jeszcze gorzej 



nie wiem, od czego :-( teście doprowadzają mnie do szału, nawet przy święcie szukają powodów, aby szpilę w dupsko wbić 
ja ostatnio napęczniałam jak balon, wyglądam jakbym w 5-6 m-cu była, dobrze że zima idzie, ale mojego brzuchola nawet gruby płaszcz nie zakryje, a po całym dniu z moim świrkiem, to tylko o spaniu marzę... ehh szkoda, że plastyka brzucha taka droga 

trochę pomogło, jeszcze boli, ale nie aż tak... 

