reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Jejciu, aż się łezka kręci ile Was już jest.:-D
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich Fasolinek i ich Rodziców.
Drogi czerwcowy Tato, dla Ciebie największe gratulacje! Daj dobry przykład i pokaż że Tata też może aktywnie przeżywać te cudne 9 miesięcy i szukać porad czy pociechy na forum (mój Mąż jak mnie widzi na forum to wymownie puka się w czoło i mówi że jestem uzależniona:wściekła/y::-D:tak: i ma rację:-p).
 
reklama
Witam Czerwcóweczki:-)
coś mi się wydaje, że będę częstym gościem na Waszym forum, ale co tam, jako najbliższa ciocia Szwaruo-Beatkowej Fasolki;-) mam prawo:tak:.
Dzagud - mój mąż w czasie ciąży, jak tylko mówiłam o jakichkolwiek objawach ciążowych, to zaraz pytał czy mamuśki z forum też tak mają:confused:, ale sam nie skalał się forumowaniem. Teraz , jak już córeczka jest z nami, to Mu się spodobało. A na jednym kompie trudno równocześnie...:-D
Szwarou - wierz mi, że jeszcze będziesz miał okazję ponosić Maluszka.:tak:
 
Jejciu, aż się łezka kręci ile Was już jest.:-D
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich Fasolinek i ich Rodziców.
Drogi czerwcowy Tato, dla Ciebie największe gratulacje! Daj dobry przykład i pokaż że Tata też może aktywnie przeżywać te cudne 9 miesięcy i szukać porad czy pociechy na forum (mój Mąż jak mnie widzi na forum to wymownie puka się w czoło i mówi że jestem uzależniona:wściekła/y::-D:tak: i ma rację:-p).
oj kręci się, kręci:tak:
Dzagud to nasi mężowie mogą sobie ręce podać
mój nie tyle się puka, co mówi, że za dużo czytam na tym forum, a potem nie mam co robić i wymyślam:szok:

staram sie najaktywniej jak moge - jakby sie dalo to czasem bym ponosil fasolke zeby Beatce ulzyc ;)
teraz to pikuś (szkoda tylko, że są nudności), fajnie by było, jakby tatusiowie dźwigali np przez ostatni trymestr:-p;-) tyle, że to już nie fasolka

no i super to ujęcie, fasolka bardzo fotogeniczna:-D

aha, a skurcze jak już dziewczyny pisały są zupełnie naturalne (jeśli nie ma krwawień, plamień itp), ja czasem myślałam, że mnie skręci, ale pocieszające jest, że to minie:tak: tak samo jak bieganie siusiu (potem znów się niestety zacznie:wściekła/y:)
 
a ja tydzień temu (6.10.2007) dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Jeszcze nie potwierdzone, ale w tym tygodniu idę do lekarza. Termin mam na 13 czerwca. Mam już jedno "maleństwo", teraz czas na drugie :).
 
Witam was! Mam problem. Dzisiaj wyszlam ze szpitala. trafilam tam tydzien temu z goraczka i zapaleniem pluc. W szpitalu dostawalam antybiotyk augmentin i flegamine. Lekarz ktory przychodzil na wizyte zapewnial mnie ze te leki sa bezpieczne. Dzisiaj po wyjsciu przeczytalam sobie ich ulotki i sie przerazilam. Antybiotyk ok ale flegaminy nie wolno zazywac w ciazy, zwlaszcza w pierwszym trymestrze (jestem w 7 tc). Zadzwonilam do mojego ginekologa a on poradzil mi odstawic ten lek poniewaz nie jest sprawdzony. Strasznie sie boje! Czy ktos wie cos na ten temat?
 
reklama
Witam was! Mam problem. Dzisiaj wyszlam ze szpitala. trafilam tam tydzien temu z goraczka i zapaleniem pluc. W szpitalu dostawalam antybiotyk augmentin i flegamine. Lekarz ktory przychodzil na wizyte zapewnial mnie ze te leki sa bezpieczne. Dzisiaj po wyjsciu przeczytalam sobie ich ulotki i sie przerazilam. Antybiotyk ok ale flegaminy nie wolno zazywac w ciazy, zwlaszcza w pierwszym trymestrze (jestem w 7 tc). Zadzwonilam do mojego ginekologa a on poradzil mi odstawic ten lek poniewaz nie jest sprawdzony. Strasznie sie boje! Czy ktos wie cos na ten temat?
Hej!odnośnie flegaminy, to lepiej zamień ją na jakiś syrop roślinny, ale w książkach które przejżałam jest napisane że nie stwierdzono negatywnego wpływu na płód. Chodzi o to że ciężko przeprowadza się badania na kobietach w ciąży i płodach. Najważniejsze to się nie denerwować.
 
Do góry