reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
tak naprawdę to każdy sprzęt jaki mamy w domku wytwarza jakieś pole ... może lepiej nie wgłębiać się w to zbyt mocno - szkoda naszych nerwów
 
My ponoc mamy miec dziewczynke,ale gdyby to jednak okazal sie chlopiec to tez myslalam o Antosiu-tylko,ze mojemu M. to imie sie nie podoba.
A dla dziewczynki-Maja.Wybralismy to imie jeszcze przed poczeciem,myslelismy,ze bedzie z tych mniej spotykanych-potem dowiedzialam sie,ze wlasnie Maj od kilku lat jest bardzo wiele:-( No,trudno,juz sie przywiazalismy do tego imienia i tak Ja juz nazywamy;-)
 
My o tych PITach dlatego :-D
Dziewczyny ponieważ większość z nas ma dzieciaczki i bedziecie pewnie korzystały z ulgi z tytułu wychowywania dziec, i to pamiętajcie że jesli rozliczacie się przez zakład pracy musicie do 10 stycznia podać w zakłądzie pracy liczbę dzieci do odliczenia:-). Jak rozliczacie się same to nie trzeba żadnych oświadczeń.
 
Wiem, że przepisy sobie a firmy sobie. Ale w takim szczególnym okresie trzeba postawić na swoim.
Wychodzę z założenia, ze to co mi się należy to muszę dostać i tyle. Fakt, czasem się nie da, wtedy zmieniam pracę. W mojej ostatniej pracy wymagano ode mnie 8-10 godzin pracy w terenie (non stop na nogach) poinformowałam o ciąży i poprosiłam o zmianę warunków pracy. Dostałam za to większe normy do wyrobienia. Zrezygnowałam. Nie jest łatwo, kasy brakuje, ale za to dostałam kopa do działania i otwieram własną firmę.
Pamiętajcie dziewczyny, jak same o siebie nie zadbacie to Wasza firma na pewno tego nie zrobi.
Co do bhpowca, on tylko zaleca właścicielowi firmy warunki pracy, nie odpowiada za to co potem zrobi pracodawca. Tak więc, to pracodawca za to odpowiada.
 
Byłam dzisiaj u lekarza i dowiedziałam się, że na 90% będę miała córeczkę :-) Bardzo się cieszę!!! Chociaż zdaję sobie sprawę, że 10% to duże ryzyko błędu, ale zaczynam już powoli myśleć o mieszkańcu mojego brzucha jako dziewczynce :-) No i wreszcie możemy wybrać ostatecznie imię.
 
reklama
Do góry