reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
No właśnie słuchajcie staram się robić sobie przerwy, ale......... cholerka jestem odpowiedzialna za to co robię i w chwili obecnej nikt tego nie zrobi. mam nadzieję że szybko kogoś znajdę i przeszkolę. Wiecie co mam takie zaległości w swoich prywatnych rzeczach, że na zwolnieniu nie nudziałabym się:-))))
 
reklama
Sytuacja patowa - gina każe więcej wypoczywać, chodzic na spacerki i łykac no spę. W duch mam nadzieję ze w lutym pójd na zwolnienie i do roboty będę wpadać żeby coś posprawdzać.

Dzięki za troskę Joaś, staram się jak moge żeby jak najmniej zaszkodzić maleństwu
 
A ja właśnie wczoraj dowiedziałam sie że będzie dziewczynka :-)i jestem z tego powodu przeszczęśliwa :-D:-D:-D:-):-):-)
I dla dziewczynki mamy przygotowane imię OLA , a jeśli byłaby jakaś niespodzianka i urodziłby się chłopiec to na 100 % bedzie MACIEK. Jednogłośnie bez żadnych sporów razem z mężem wybraliśmy te imiona.
Polecam..;-)
 
Ja ważyłam przed ciążą 55 kg a teraz.......dziś się zważyłam......62 :szok::szok::szok:
Same oceńcie czy to dużo (tłusty brzuszek czy nie).
Na chłopaka podobno właśnie brzuch ma się wyżej niż na dziewczynkę , bardzo ładnie się wygląda no i tylko piłeczka z przodu która nie rozlewa się po bokach . Oczywiście to nie reguła ale min.
Oby tak bylo. Ja brzuchol mam niesamowity i wlasnie taki u gory. . no ale kto tam siedzi jeszcze nie wiem pewnie dowiem sie na iusg polowkowym. A chłopak moglby byc. Chociaz mnie to wsio rawno.
Co do ruchow na pewnio jeszcze poczujecie. Ja czuje ale tylko w srodku Na zewnatrz jak reke przykladam to nic nie czuje Za duza warstwa tłuszczu. Ale w srodjku tak fajnie nie raz kopie. Wczorajk jak byla z corka na pinpongu to malenstwu chyba nie podobal sie odgłos userzanej pileczki bo mnie rowno skopalo.
 
no niekoniecznie tak jest z tym brzuchem - ja poprzednio miałam chłopca i brzuch non stop nisko ;-)

a znajoma, któa ma 7 córek mówi,że każda jej ciąża wyglądała zupełnie inaczej i wg ludowych mądrości połowa jej dzieci to powinni być chłopcy ;-)
 
Ja podobnie jak w poprzedniej ciazy mam brzuszek w ksztalcie pileczki.
Na boki sie nic nie rozlewa. W pierwszej ciazy mialam termin ten sam co szwagierka kuzynki. Bardzo czesto sie spotykalysmy ale faktycznie brzuszki calkiem inne mialysmy. Ona wlasnie taki bardziej na boki rozlewajacy i faktycznie urodzila dziewczynke.
Miedzy naszymi dzieciakami jest tydzien roznicy.
Moze cos w tym jest.
 
reklama
Ten kształt brzucha itp. to nie reguła a jak wiadomo od każdej reguły są wyjątki.
Jola Dra ja też siedzę całymi dniami przed kompem i jak wracam do domu to też.
Ogólnie właśnie w pracy siedząc przy kompie bobo się rusza. Brzuch mnie wczoraj bolał. Pępek mnie boli i ciągnie i cały brzuch jakby sie rozrastał i nadmuchiwał od środka . Jak wracam do domu to najwygodniejsza pozycja jest na leżąco.
 
Do góry