reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja mojej włączam bajki rano i też na jakiś czas ogląda i przynajmniej się wtedy nie przekręca. Śmieszne te smerfy. Muszę poszukać Teletubisi bo starsza śmiała się jak nie wiem do słoneczka no i w ogóle była zahipnotyzowana.
Aniknulka a ty Jasia co ile karmisz w ciągu dnia ?
Moja wypiła prawie 100 ml soczku z butelki więc ta butelka jest ok.
Starsza mnie dziś męczyła piosenką Dody - Nie daj się - wzięła mikrofon i dawała czadu - rośnie mi mała artystka - niestety moim zdaniem nie ma słuchu ale chęci się liczą
 
reklama
Czesc Czerwcoweczki

Wpadam jak zwykle jak przeciag...Mam nadzieje ze wszyscy zdrowi i zadowoleni. U nas troche jakby sie popsulo - zabkujemy - zabki od dawna na wierzchu ze je widze - ale nei przebijaja sie. Strasznie Olga cierpi - na troche przynosi ulge Dentinox, zniecheca ja bol do ssania i ogolnie karmienia staly sie nerwowe dla nas obu - bo Olga sie wije i wykreca. Dzis dostalam od kolezanki ze Stanow jakies cudowne patyczki na zabkowanie - zobaczymy jakie cuda zdzialaja...

Poza tym Olga jest slodka i bardzo radosna. obraca sie jak zegar - dookola na brzuszku - nie zawsze jednak zgodnie z ruchem wskazowek;-)
Wciaz tylko na piersi. Nie mam pojecia ile ksiezniczka wazy - w srode mamy szczepienie - spodziewam sie ze przekroczyla 9 kg

no i to tyle...
Starsze dziewczynki tez jako tako
 
biedne te nasze maluszki:-( tak się namęczą przy tych ząbkach:sorry2:

z nerką na razie mam spokój ale jestem na lekach przeciwskurczowych i wypiłam dzisiaj chyba z 5 litrów wody:szok: oczywiście furagin dodatkowo:sorry2: czyli z karmienia nici :baffled: mleka mam coraz mniej do tego Mikoś piersi w dzień kompletnie nie chce:no:
odnośnie bajek moje maluchy oglądają rano minimini:-)
Asiowo ja stosuję żel Dentinox i jak jest źle do tego paracetamol w czopku:tak:


 
jeszcze sa czopki homeo - viburcol - mamy polecaly - ja nie uzywalam - ale podobno na zabkowanie wyciszaly maluszki
 
To tak jak u mnie. Teraz staram się zwiększyć ten czas żeby dłużej wytrzymała to może przełoży się to na dłuższą przerwę w jedzeniu w nocy a tym samym i spaniu dłuższym
 
Hej mamusie:-)
Ale miałam okropną nockę :baffled:położyłam się wcześniej, ale mała już o 23 się obudziła, troszkę zjadła i nie chciała spać, dopiero po północy zasnęła, a ja co próbowałam iść do łóżka, to łóżko skrzypnęło i mała już nie spałą :wściekła/y: w końcu wziełam ja do łóżka, kotłowała się całą noc, ale cyca dopiero chciała po 5 :baffled: potem niby spanie z rzucaniem się po łóżku do 7

oby dzisiaj w dzień ładnie zasypiałą... oststnio ma tylko 3 drzemki, jedną przed południem około 9, drugą zaraz po południu na spacerze i kolejną około 16, ale uspyianie jej to masakra... bardzo ciężko ja wyciszyć... nawet na spacerze jak wychodzimy to jest śpiąca a potrafi zasypiać w wózku kołysana przez pół godziny :baffled: no ale teraz mam tylko 2 usypianka, bo jedno na spacerze, a nie jak wcześniej 5 :sorry2:
 
hejka

oj Mata ty to się namęczysz:sorry2: może jak wszystkie ząbki wyjdą to da ci pospać:sorry2:
a mi nocka minęła super:tak: mały dostał butle o 24.00 i spał do 5.30 dostał już cyca i wstał przed momentem więc mamusia jest wyspana:-D może już mu tak zostanie:-D:-p

a ja dzisiaj idę do pracy i się rocznicuję z M;-):-)

Miłego dzionka
 
witam!
Oj, mata wspołczuje Ci tych nocek:-( skad Ty bierzesz siły, by normalnie funkcjonowac:zawstydzona/y: podziwiam...
U nas nocka znow super, mała zasnela o 19:30, pobudka o 3:20 na 10 minut i spała do 6, pozniej jeszcze ze mna do 7 polezała:tak: ehhh... :-)

Lorcia! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)
 
reklama
Mata widzę że ci twoja laleczka daje popalić . Może jak jej wyjdą ząbki to złagodnieje
Lorcia
Wszystkiego naj z okazji rocznicy - upojnej nocki życzę :-)
 
Do góry