reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mnie te z Rossmana pieluszki nie paowaly takie jakies sztywne byly. Moj Wojtek w nocy tez raczej nie robi Nawet rano to go pzrwwijam dopiero jakiec pol godiznki poobudzeniu sie Wtedy to jestt pampers taki ze hej.Wczesniej wyglada na suchy. Noo alemoja Kinga w nocy tez bardzo szybko przestala sikac Niestety w dzien nadrabiala.
 
reklama
Ja też Bartutka nie przebieram w nocy- po kąpieli ok. 20-stej i dopiero jak się obudzi i rozbudzi czyli ok. 8 rano i to czasem pielucha wcale nie jest zasikana, a teraz zauważyłam, że Bartek robi codziennie rono kupę i to go budzi ok. 7-8 ;-)

Bartut właśnie śpi, Ł oczywiście też :sorry: ja zrobiłam porządek w Bartkowej szafie... oczywiście połowa rzeczy za mała :-p ale teraz mam miejsca na nowe ciuszki :-)
W końcu mam chwilę spokoju, zaraz sobie pocwiczę i pozniej na 19-stą aerbik ;-)

A co do dzisiejszej pogody to tragedia, mży, pada śnieg, deszcz itd.... okropnieeeeeeeeeee, może jutro już bedzie ładnie :eek:

Aniknulka dobrze, że i u Was już po szczepieniu ;-)
 
cześć mamusie! pamietacie mnie jeszcze? Dawno sie nie udzielałam.. jakieś ponad pół roku. Ale obiecuję że spróbuję to jakos nadrobić- szczególnie teraz jak siedzę w domku i ponudzam się. tak to bywa jak człowiek zajmie sie pracą, wychowaniem dzieciaków i jeszcze w międzyczasie dwoma przeprowadzkami. Z bliźniakami wszystko w porzadku, prawidłowo sie rozwijają, pomimo wcześniejszego porodu. Już sie gryzę między sobą i biją... teraz bardziej na nich zwracamy uwagę- a starszy syn zazdrosny i to bardzo.

pozdrawiam was bardzo gorąco! całuski ślę!:-)
 
Bry wieczorek :tak:

Miałam dziś fajny dzień ;-)
Pogoda super - spacerek zaliczony, córeczka przekochana - spała ładnie na spacerze i potem w domku (mama mogła coś porobić), obiadek pyszny a teraz kąpiel relaksacyjna i wieczór z mężem :-D Lubię takie dni :yes:
Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie :tak: czego i Wam życzę babeczki :-D
A teraz miłego wieczorku ;-), pa
 
Edyta1421 Witaj oczywiscie,ze pamietam :-)
Joasiek1977,ale fajowy dzionek mialas:-)

Marysia juz spi,a ja standardowo na BB zmeczona jestem bo my spacerek tez zaliczylysmy,bylo bardzo fajnie
 
Edyta witaj!!! Pamiętamy o Tobie, pamiętamy, w końcu bliźniaki to pierwsze czerwcówkowe dzieciaczki :tak: to super, że wzystko u Was dobrze :-) no i wpadaj do nas jaknajczęściej :-)
 
reklama
Milka - 3
Ja -2
Mata kow 1
Asiowo 1
Mamoot 2
Aniknulka 1
Kasiau 2
Azile 3
Lorcia 2
Joas 4
Daruuunia 1
Iwosz 2
Agusia 2
Liliana 2
behemott 1
Patyk83 1
joan-na 1
Głuszek 2
Zuzkus 3
Limba 4
magdalenkakol-2
marlena nad-1
joasiek1977 1
wilmek 1
maajka 1
Bakania 1
Joanna25 1

Witam wszystkie Mamuśki :-)

Mateusz od wczoraj na antybiotyku.
Mówię Wam, że już mam dosyć tego chorowania....
 
Do góry