reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Azile ale Jelp to ponoć najmniej "uczuleniowy" z proszków :sorry:

O kilogramach to mi nie mówcie, ja ciągle się gruba czuję... najmniej ważyłam 65, a waga sprzed ciąży to 61, a teraz mam juz cos koło 67 :crazy: a pomyśleć, że po mojej chorobie przez długi czas waga stała na 49, ach kiedy to było :sorry::-D
 
reklama
Edytko, fajnie , ze jesteś. Nie raz zastanawiałyśmy się co u Ciebie i Twoich chłopców.

Matisiu, Dominisiu
- zdrówka życzę.

Staś cały dzień marudny. Jeść nie chciał. Tzn. cysia owszem, ale obiadku wcale. :baffled: Mam nadzieję, ze to ząbki, że szybko wyjdą i będzie po sprawie.
A na raczkującego Stasia nie mogę się napatrzeć :tak:
 
Edytko witaj kochana :-D cieszę się, że bliźniaki chowają się zdrowo :-)
Azile zdrówka dla Domisia
Joanna mam nadzieję, że antybiotyk pomoże i Mateuszek będzie już zdrowy :tak: życzę tego z całego serca :tak:
Co do kg pociążowych :zawstydzona/y: sporo tego do zrzucenia ale biorę się za siebie już na poważnie jadam zupki warzywne, nie przesadzam z białym pieczywem no i troszkę ćwiczę na razie powoli i spokojnie żeby nie było zakwasów :-)
 
dobrze ze ja nie musze nic zrzucac bo kto by mnie zmusil do cwiczen albo do diety:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:straszny jestem lakomczuch:-D
zycze Wam dziewczyny powodzenia w walce z kilogramami:tak:
 
dobrze ze ja nie musze nic zrzucac bo kto by mnie zmusil do cwiczen albo do diety:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:straszny jestem lakomczuch:-D
zycze Wam dziewczyny powodzenia w walce z kilogramami:tak:

Kochana tylko pozazdrościć :tak:
Mamoociku życzę żeby ząbki szybko wyszły i w końcu długo oczekiwanego odpoczynku :tak: mam nadzieje, że jutro z jedzeniem będzie lepiej :-)
 
Mamoot i ja mam nadzieję, że problemy ze Stasiowym jedzonkiem sa przejściowe :tak: oby zębiska szybko wyszły ;-)

u nas już jedna dwójka prześwituje przez dziąsełko :szok:
 
reklama
Do góry