reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Edytka;
jak tam Bliźniaki ???

wszystko dobrze.... zdążyły już przez te 8 miesiecy zwiedzić świat (2 przeprowadzki)... i wogóle dobrze sie chowają.. będąc w Kanadzie zahartowały sie tak że teraz wszelkie choróbska nas omijają....zęby już pomału sie wyrzynają.. przez co cierpi nasz starszy syn, bo jest gryziony naokrągło.... :-)
 
reklama
Cieszę się Edytko, że przeprowadzki udane i dzieciaczki zahartowane :-D oby tak dalej :tak:
Mój Jasio nadal bezzębny ;-) jak tak dalej pójdzie będzie ostatni :rofl2:
 
Moje młodsze dziecko już śpi (dziś ma słaby apetyt i maruda straszna).
A duże dziecko gra w grę, jakiegoś menagerka
:angry::-D:-D

Oj to Arturo szaleje z tymi kupkami :szok:

Z ilością tak, ale nie z wielkością. Przy robieniu kupy mocno prze i robi się czerwony. Pewnie go zapiera kaszka lub sinlac. A może gazy- bo jest kupa i bąki ….itd.

Ciekawa jestem tych pieluszek z Biedronki czy Rossmana jak się sprawdzają? Jak na razie my jedziemy na Pampersach i dziennie zmieniamy 8 a w nocy jeszcze 3

Te pieluchy moim zdaniem są podobne do huggisów. Z rosmana są mięciutkie, mają elastyczne boczki i gumeczkę z tyłu, nam odpowiadają. Z biedronki są bardziej sztywne i siuśki uciekają bokiem przy nóżkach lub po plecach. Najlepsze dla mnie są pampersy. Ale ze względu kupkowego i bardzo częstej zmiany pieluchy bardziej w dzień opłaca mi się używać tych tańszych. W pampersie Artur śpi całą noc, ma go na sobie ok. 12 godz. Po nocy jest różnie, albo jest bardzo ciężki, albo jest tylko trochę siku.

Witaj Edyto na bb

Joasiu zdrówka dla Mateuszka

Azile zdrówka dla Domisia
 
Patyczku mam nadzieję, że z tymi Arturkowymi kupkami będzie lepiej :tak: i jutro da Ci troszkę odpocząć od swoich humorków :tak:
Ja zaraz zmykam kochane :-D spokojnej nocy i kolorowych snów :-)
 
Witajcie mamusie!

Liliana, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Najlepsze życzenia dla Paulinki, Nadii, Mikołaja i Maciusia z okazji skńczonych miesięcy.
Zdrówka dla chorujących dzieciaczków:tak:.

U nas dziś strasznie mokro. Na skwerku, na który chodzimy z Krzysiem na spacery, na trawnikach porobiły się wielgachne kałuże. I przyleciało wielkie stado kaczek, brodziły, przelewały wodę dziobami. Krzyś nie mógł ich jeszcze zobaczyć...cały czas jeździ jeszcze w gondolce.
Mały dziś strasznie marudny. Nadal nie chce jeść, ani łyzeczka ani z cysia. Mam już tak mało mleka, że jak tak dalej pójdzie, to znowu całkiem mi zaniknie:-(.
Ja zmieniam małemu pieluszkę jeden raz w nocy. Obydwie pieluszki...i nocna i ta z samego rana są baaardzo ciężkie. Najgorzej, że przy tym nocnym przewijaniu mały się bardo rozbudza
Moja koleżanka z pracy urodziła dziś córeczkę...10 dni przed terminem. Przysłała mi już jej zdjecie...mała ma piękną czarną czuprynę.

Spokojnej nocy.
 
Dobry Wieczór
Dziękuje Kochane za życzenia :-) jest mi bardzo miło...

Wrócilismy ok 22 jestem padnięta, weszłam tylko przywitać się z Wami, jutro napiszę jak było

p.s. Dzieci mam chore z wysoką temp. kaszel i katar :-:)angry::angry::baffled:
 
Lilianko współczuję choroby dzieciaczków i ciesze się, że wróciałaś cała i zdrowa :tak:
Joan-na mam nadzieję, że małemu poprawi się apetyt i będziesz spokojniejsza :tak: poza tym u nas pogoda podobna mokro, szaro :baffled: ble
gratulacje dla koleżanki :-D
 
Cieszę się Edytko, że przeprowadzki udane i dzieciaczki zahartowane :-D oby tak dalej :tak:
Mój Jasio nadal bezzębny ;-) jak tak dalej pójdzie będzie ostatni :rofl2:
Jeszcze ja witam Edyte.czekam na zdjęcia bliźniaków - czy masz dostęp do zamknietego - bo były czystki

aniknulka Antoś też bez zębów. Olek miał 6 miesięcy jak wyszły mu 2 jedynki a ten jeszcze nie ma....no cóz.
 
Lilianko dobrze, że już jesteś, mam nadzieje że wyjazd się udał! Współczuje choroby dzieci :-(
Joanna trzymam kciuki, żeby mały zaczął jeśc normalnie! Gratulacje dla koleżanki!

Ja też już zmykam!
Spokojnej nocy Kochane! ;-)
 
reklama
Dobry wieczor!!

Mam fajny dzien dzisiaj....dzieci szybko poszly spac. Maz zapodal winko. Muruje biedny obudowe wanny a ja tuz obok leze na lozku z laptopem;))
jutro za to mam zabiegany dzien - wiec zbieram sily

widze jakas afera byla - ale ja za stara na aferyi mnie nie kreca... i nie jestem typem bijacza piany - wiec sie nie udziele:-D

O kilogramach widze tez gadacie - laski - ja Was pociesze - ja mam wciaz 80 kg....zle mi z tym ale nie mam sily sie zebrac..nawet z joas sobie przysiege zlozylysmy - i mi sie baty naleza....ech.....fuck fuck:confused2:

Jutro z rana jade do gminy - odbieram adres i melduje nas a potem odbieram Agate ze szkoly i jade do Leroya kupic plytki.....z 3 dzieci..hmmm - mam nadzieje ze mi jakis gentelmen w kitlu pomoze

Kupilam dzis Agatce stroj na bal karnawalowy do szkoly - bedzie miala niespodzianke - bo taki sobie wybrala a ja powidzialam jej ze pewnie nie da rady...bo licytacja. Ale sie udalo. Bedzie miala niespodzianke

Olga - etap kulam sie...zamiast raczkowac - kula sie wokol osi po calym domyu - hol, salon, jadalnia, hol...:-D swietnie to wyglada

milej dobrej nocki
Udanego dnia
 
Do góry