reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
cześć mamusie! pamietacie mnie jeszcze? Dawno sie nie udzielałam.. jakieś ponad pół roku. Ale obiecuję że spróbuję to jakos nadrobić- szczególnie teraz jak siedzę w domku i ponudzam się. tak to bywa jak człowiek zajmie sie pracą, wychowaniem dzieciaków i jeszcze w międzyczasie dwoma przeprowadzkami. Z bliźniakami wszystko w porzadku, prawidłowo sie rozwijają, pomimo wcześniejszego porodu. Już sie gryzę między sobą i biją... teraz bardziej na nich zwracamy uwagę- a starszy syn zazdrosny i to bardzo.

pozdrawiam was bardzo gorąco! całuski ślę!:-)
Witamy na nowo pirwsze czercowe dzieciaczki. Tęsniłyśmy za tobą i ciebie wspominałyśmy.

Joanno zdrówka dla Matiego.
Ja też ręce rozkładam . Domisia dalej sypie . :wściekła/y::wściekła/y:
 
magdalenko;
no wiesz... w sumie to nie wiadomo do końca... był wirus za wirusem ( w sumie 3) Trwa to już prawie miesiąc więc lekarz postanowił podjąć bardziej radykalne kroki i zastosować antybiotyk.... zawsze mam co do tego wątpliwości bo tak bez wymazu... ech, nie wiem co o tym myśleć
 
A dawałas Joasu jakies leki przeciw wirusowe tak wspomagajaco np.groprinosine, isopinosin (czy jakos tak) ? Oczywsicie to sa leki na recepte ale zawsze mozna podac. Moja Kinga raz miala takie chorobsko Najpierw gardlo dostala ceclor pozniej po skonczieniu tego antybiotyku niby wszytsko ok dostala zapalenia oskrzeli dostala summamed noo i za 2 dni buzia pelna plesnaiw bo nie dostala nic osłonowego I w sumie za ok tydzien po tym wszytskiem silne zapalenie oskrzeli wtedy lekarz podjal sie leczenie abez antybiotyku tylko lek wstrzymujacy kaszel i wlasnie isoprinosin Jak kaszelzrobil sie mokry dostala leki wykrztusne (aminophiline i jakies granulki hemoepatyczne ) dosłownie po tyg Kinga byla zdrowa i przez calutki rok nawet nie miala kataru.
Azile i po czym znowu go sypie? Biedny ten Twoj Domis.
Moj Wojtek juz spi.ja tez zaraz ide sie polozyc. Jutro z rana sprzatma popoludniu koleda,.
 
Nie wiem po czym go sypie. Szlak mnie trafia. Jak odstawiłam go od pirsi to jest gorzej. Dałam mu kasze jaglaną taką kag Głusze podawał. No i nie wiem czy od tego , czy moze od proszku bo ostatnio nie było loveli i mąż kupi jelpa. Daje czas do poniedziałku, bedziemy jechać na mleku i kleiku ryżowym. Wypiore wszystko w loveli. No chyba ze to cholerne roztocza, to będzie makabra. ALe dam rade, dwoje wyciagnęłam z alergi to i z ty poradze.
A op poniedziałku przechodze na diete . Tylko jeszcze nie moge sie zdecydować czy Kopenhadzka, czy dieta warzywna. musze przemyśleć. BO normalnie jestem gróba że szok. Zostało mi 8 kilo po ciąży. Czas zaczą. No i całą rodzine mobilizuje czyli męża teściową i teścia. Zawsze razem lepij chudnać:tak:
 
reklama
Edyta witaj!!!! Super, że wróciłaś!!!! :-)
Joanna zdrówka dla Matiego!!!!
Azile mam nadzieje że szybko znajdziesz przyczynę tych wysypek :sorry:

Ja już po aerobiku, wykąpana, wycacana w końcu mogę siedziec na bb- ale chyba nie zadługo bo Bart mi tu wariuje, a Ł sok z cytryn robi w kuchni :-)
 
Do góry