reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
jupi jupi Jacek wygrał :-):-):-):-):-):-)

gratki

Jolka gratki dla Jacka ale musisz byc dumna ;-).
Dzagud dla Weroniki tez gratki i też pewnie pękasz z dumy? ;-) Co do kota to nieźle mój tez mi 2 razy wyskoczył ale z 4 piętra nie z 10.
Elmaluszku zdrówka życze :-).

Dzagud dla Ciebie rowniez

Gosia to wpadamy


a tak wogole to dzien dobry
zyje,jeszcze chodze,i trzymam sie do conajmniej 21 sierpnia:-D
a no i pracuje oczywiscie

milego weekendu
 
Gośka, gratulacje! i kciuki za klientelę!

może to głupio brzmi... po takim czasie, ale skąd jesteś i gdzie otwieracie pizzerię?

buziaki
 
Ale pustki. No to teraz widać tak naprawdę kto się udzielał...:-pNie chcę krakać, ale jak tak dalej pójdzie, to bb czerwcówek 2007 pójdzie w zapomnienie...:-(
 
No wlasnie dziewczyny gdzie Wy wszystkie-kiedys tu zyciem tetnilo...a teraz?

Goska gratuluje i zycze powodzenia!!!oby pizza stala sie nalogiem klientow :-)
 
hej laseczki, ja was podczytuje codziennie ale ciagle cos sie dzieje. Wlasnie mam goscia z PL wiec sie nim zajmujemy no i do tgo nowa praca, nowe emocje, nowe problemy wiec jakos nie starczalo mi energii ostatnio. Generlanie jakos leci choc powiem wam ze nie jestem zachwycona towarzystwem w pracy. No nie to ze ja jestem taka wielka dama z europy ale moje amerykanskie kolezanki troche mi nie podpasowaly. Jakos tak mamy malo wspolnych tematow, lunche jemy osobno bo jakos mamy inne gusta. Dla mnie wpieprzenie paczki chipsow i pudelka czekoladek na lunch to jakos pomylka. Nie dogadam sie ale mam nadzieje na zmiane-w czwartek byc moze przejde do innego dzialu wydaje mi sie ciekawszy, zachecala mnie bardzo taka jedna ukrainka-zreszta super babeczka. Mam nadzieje ze sie uda i ze bedzie fajniej. Generalnie po raz kolejny przekonalam sie ze Polacy to bardzo inteligentny narod na tle innych...
A z weselszych rzeczy-mamy kumpla z liceum no i generalnie jest baaardzo wesolo, Alusia za nim przepada, wczoraj pojechalismy na wycieczke rowerowa, ja na rolkach, robilismy przerwy na place zabaw dla mlodej no i generalnie bylo super. A za dwa tygodnie przeprowadza sie do Oregonu Monia-generalnie jak byli u nas to im sie tak spodobalo ze postanowili sie przeniesc wiec Alusia bedzie miala kolezaneczke :-)

Goska-trzymam kciuki za biznesik!
Jolka, Dzagud-gratki zdolnych dzieciaczkow!
generalnie to wlasnie widze ze gdyby nie Kotek i Pati to bysmy nie mialy co czytac. Ja obiecuje poprawe, bo jakos tak juz wyrobilam sobie po malu tempo zycia na nowo, choc pwiem wam ze probuje sie caly czas odnalezc w tej nowej pracy ale jakos mi ciezko idzie, no nie jestem zachwycona...ale to moze na zamknietym :-(
 
Izkaa jak da rade to przenies sie bo nie ma nic gorszego jak niezbyt dobre towarzystwo w pracy...gorszy moze byc chyba tylko szef ;-):-D Wiadomo ,ze jak fajny klimacik to czlowiek chetnie idzie do tej pracy...
No i zazdroszcze towarzystwa...zeby tak mojej kolezance sie tak tu spodonbalo u mnie :-D Tzn.podobac sie podoba tyle ze jakos sie przenosic nie chca ;)
 
Gosiu gratuluje pizzeri i powodzenia (mi się zdawało że wy już jakiś czas temu otworzyliście pizzerię?) może jakieś fotki wnętrza wkleisz?
Izka w pracy bedzie dobrze, i zazdroszczę że Monię będziesz miała blisko ;-).
 
reklama
Ach tamta na starcie odpadła,bo dzierżawca nie płacił miastu za grunt
A teraz mamy w swoim miasteczku pare kroków od domu ,na przeciwko szkoły:-)
Wkleje fotki jak porobie
 
Do góry