reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

ratunku, bo zejdę zaraz... chyba właśnie odkryłam dziurę w zębie u Miśka... tzn wygląda to jakby mu ktoś szpileczką przekłuł zęba:szok: no masakra, teraz spać nie będę mogła:no: jutro śmigam z nim gdzieś do dentysty:sorry2: tylko czy ktoś mnie z biegu przyjmie bez bólu:confused: pytałam czy boli, mówi że nie, więc tragedii jeszcze nie ma, ale śmigam póki nie ma tej tragedii:wściekła/y:
 
reklama
U mnie też wyjce to mało powiedziane :dry: Naprawdę groziło dziś Małgośce wiele mało przyjemnych rzeczy :dry: No ale już są u siebie - uff...
kachasku tak bywa jak się człowiek spieszy :sorry2:
toska współczuję komplikacji u mamy - kciuki za szybką poprawę! :tak: A Ty nie szalej aż tak, bo zaraz urodzisz! :-p;-)
I co z pessarem? Gin wyzdrowiał?

Na więcej nie mam siły... Zryta jestem maksymalnie dzisiaj.

Dziura??!! O matko!!! :szok::szok::szok: Może mu pękł? Ojej...
 
Ostatnia edycja:
porobiłam paskudzie zdjęcia paszczy, idę wkleić na zamknięty
dorotko, gdybyś się pojawiła, zerkniesz i powiesz czy to dziura poważna? prooooszę. wiem, że z takiego zdjęcia to nic nie wiadomo, ale ja tu szału dostaję. Wiem, matka-wariatka...
 
No to i ja witam w świecie wyjców.:baffled: Sorga świadkiem, bo zadzwoniła do mnie z rana i akurat trafiła na "atak" Magdy.:wściekła/y:Właśnie, Sorga, co z Erykiem? Nie odpisałaś mi na gg potem....

Kachasek, to faktycznie, bardzo dużo zapłaciłaś. W Warszawie są ceny niebotyczne, a ja u swojej już sprawdzonej fryzjerki za obcięcie włosów z myciem i czesaniem płacę ok. 30 zł. Nawet za farbę całkowitą z refleksami plus obcinanie dałam 100 zł.
Współczuję dziurki w zębie Miśka, ale jesteś pewna że to na pewno dziura? Może coś się ukruszyło, bo próchnica to wydaje mi się wygląda inaczej - dziurka musiałaby być ciemniejsza. Tak przynajmniej pamiętam od czasów Weroniki.:tak:
Jolka, ja i tak Cię podziwiam, bo ja mam ochotę często uciec przy dwóch, a co dopiero mówić o trzech.:szok:

Słuchajcie, strasznie nam się dziewczyny wykruszają - Elmaluszku gdzie jesteś????
 
Dzagud no ja mam nadzieję, że to tylko niewinne coś, ale kurcze mam wyrzuty sumienia, że jeszcze z młodym u dentysty nie byłam:-:)zawstydzona/y:

u nas jakoś bez wycia :tak: i dzięki Bogu, bo chyba bym oszalała:sorry2:

a dziewczyny faktycznie się wykruszają:-(
 
Kachasku - no z ta dziurka jestem w szoku, az wzielam Su pod lampe na przglad szczeny:sorry2: Na szczescie gicior. No to czeka Was pierwsza wizyta u dentysty - hmm.....

Dzagud - strasznie wspolczuje Tomkowi i trzymam kciuki by szybciutko wracala nozka do siebie:-)
Toska chyba po dzisiekszym szalenstwie padla:-D

Dziewczynki dziekuje za porady z klockami - podjelismy decyzje kupujemy!! W sobote idziemy zalec do zabawkowego sklepu - napisza Wam jakie wybralismy...;-)

Aaa tak w ogole - to Dzagudek po,aga mi sprzedac kilka fajowych rzeczy ode mnie
NOWA! DeadSeaMagik Maseczka Blotna MORZA MARTWEGO (969938951) - Aukcje internetowe Allegro

na przyklad te kosmetyki !! i o wiele wiecej - jak cos to sprawdzajcie bo bedzie wystawiac wiecej rzeczy i superowych ciuszkow i kosmetykow, bizuterii z Indii i innych :)

Dzagudek ma na razie - kilka super super szali, chust, kosmetykow, bizuterii troche - extra HEBRATY!!! (polecam Ayurwedyjska) - Esia, Tosia i inne jak jestescie zainteresowane produktami niecodzinnymi dajcie znaka Dzagudkowi.

Nio ufff
poza tym pochwale sie tym:

Sleeping with the past... :) moje nowe wyroby.

Padam - ide spac.
 
Ostatnia edycja:
anni masz rację: padłam.
Juz teraz rozumiem, dlaczego kobiety w 9 miesiącu narzekaja, że maja już dość ciąży i chcą rodzić :-D
fajna ta Twoja biżuteria:tak:
widzę, że jesteście z Esią fankami Strachów;-) Krzysiek jest bratem chrzestnego Stasia. Proszę jakie mam gwiazdy w "rodzinie";-):-D A ja jeszcze nigdy nie byłam na ich koncercie :zawstydzona/y:

Esia dzięki, ze pytasz, mama twierdzi, że czuje się super, ale wygląda srednio:-( jutro mają zadecydować co dalej, podczas operacji uszkodzili pęcherz, podobno tak się czasami dzieje:dry:, i nie ma żadnych skutków ubocznych, bo pęcherz się zrasta:dry: Nie znam się .... Ale moja mama to twarda sztuka (np. leczy zeby bez znieczulenia:szok:), da radę :tak::-D

co do pessara, idę w poniedziałek do gina i zobaczymy.

kachasek, nie martw się dziurką. Za moich czasów mleczaków nie leczyli - przynajmniej mi;-) a mam ciocię stomatologa. A teraz to mają nawet kolorowe plomby, jeżeli to nawet dziurka, to na pewno malutka, Misiek nawet nie poczuje borowania. Ale trzymam kciuki, żeby się bez tego obyło:tak:

Dzagud jak minął pierwszy dzień z zagipsowanym mężem??? w sumie możesz go posadzić na ławce na placu zabaw, bedzie pilnował dziewczyn a Ty możesz odpoczywać w domu:-p

no i padam, idę spać.

co do mojego dzisiejszego ambitnego planu: okazało się, że najmilszy punkt programu, czyt. masaż mam jutro a nie dzisiaj (oczywiście dowiedziałam się o tym na miejsce w salonie, po tym jak przejechałam pół Warszawy i przez 25 minut szukalam miejsca do zaparkowania). Teraz sie ciesze, że tak wyszło, bo jutro czeka mnie ta przyjemność :-D

jola zostaw chłopaków i wpadaj na zakupy:tak:

sorry, ze tak chaotycznie napisałam, ale na prawde jestem zmeczona:sorry2:
 
Dzagudku-jestem;-)Wlasnie udalo mi sie zajrzec od jakiegos czasu,ktorego strasznie mi ostatnio brakuje.Duzo duzo sie u mnie dzieje.Postaram sie zebrac na dniach i skrobnac co u nas.Teraz mam przeziebionego kundzika wdomku,ale generalnie jestesmy po kontroli u pediatry i jak na razie(tfu tfu) nasza kuracja idzie ku dobremu:tak:(wypluc odpukac);-)Strasznie za Wami tesknie i wszystkie pokolei buziakuje.
 
Witojcie witojcie.
Wiecie co, jestem padnięta.:wściekła/y:Noż cholera, naprawdę nie spodziewałam się że unieruchomiony Mąż może tak człowiekowi nabruździć.:wściekła/y:Wczoraj musiałam Mu nawet pomóc w kąpieli, bo nie dałby rady sam wszystkiego zrobić trzymając w górze kulasa żeby nie zamoczyć.:-D
Najśmieszniejsze jest to, że zawsze narzekałam na Tomka że mi mało pomaga w domu, a dopiero teraz widzę, że wcale tak nie było...:szok: Człowiek naprawdę nie docenia tego co ma póki nie straci.:baffled: On się i tak stara coś porobić, wczoraj Siostra przywiozła Mu dwie kule żeby mógł się jakoś poruszać, ale mimo wszystko jednak większość spada na mnie. Uchchch.... już nie będę na Niego więcej narzekać, tylko niech już Mu zdjemą ten gips!!!:baffled:

A jeszcze żeby było zabawniej, Magda w nocy urządziła koncert pt. "boli mnie ucho"... :wściekła/y:więc dziś została w domu i na wieczór wybieramy się do lekarza - tak na wszelki wypadek, bo rano obudziła się niczym skowronek. Ale zostawiłam Ją w domu...

Elmaluszku, widzę że wywołałam...:-D Pojaw się wreszcie, bo Cię brakuje...

Skoro działa, to wywołuję następne: Kotek, Szopka, Aniajw...... hop hop...
 
reklama
6.20: "Mamo! Już wstałem! Pobuuudkaaa!!!" :dry::dry::dry:

anni fajnego masz tego skrzata :-D Obejrzałam dzagudkowe aukcje - zdjęć, zdjęć więcej Kobito! :tak: A biżu całkiem całkiem :tak:
toska zaszalałaś i nie skończyło się porodem - no brawo brawo! Jeszcze przenosisz ;-)
Z mamą na pewno będzie dobrze! Choć o pęcherzu pojęcia nie mam :sorry2:
Dzagud no popatrz, niespodziewany plus całej sytuacji - doceniasz Tomka ;-) Trzymam kciuki, żeby jednak jak najszybciej się "uruchomił"...
elmaluszku i Ty i Olla, no ruch na wyspach jakiś się zrobił :tak: Napisz co tam dobrego słychać :tak:

Siedzę sobie przy otwartym tarasie, koty świrują, ptaszki ćwierkają i gdyby nie mega huk z pobliskiej budowy, byłoby sielsko ;-)
 
Do góry