reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam,

Ale tu pusto :baffled: . Przyznam, że ja dawno do was nie zaglądałam :zawstydzona/y: zbiegło się ostatnio kilka rzeczy. Od 1 marca wróciłam do pracy i przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Pitek poszedł do żłobka i było wszystko super, ale już po miesiącu pracy mnie zwolnili. :wściekła/y:. Wiecie niewygodna matka z dzieckiem.

Więc siedzę w domu i szukam pracy co nie jest proste oczywiście.

Piter jest super :-D zaczyna chodzi, ale mimo prób już od miesiąca nadal więcej niż 7 kroków nie zrobi. Ale jestem z niego bardzo dumna. Zasypia sam w łóżeczku i sam w pokoju :szok: normalnie skaczę z radochy jak o tym pomyślę. Śpi tak od 18.30-19.00 do 6.00 rano :szok: czy wasze dzieciaczki też tak długo śpią w nocy???

Poza tym też ostatnio rzuca czym się da, i ostatnio ukochana zabawa walenie w telewizor czym popadnie byle twardym :wściekła/y:, normalnie czuję się jak emerytka bo zanim do niego podbiegnę to on zdąży już ze 3 ciosy odda śmiejąc się przy tym rozkosznie.

Trochę mnie tylko martwi bo ma dopiero 2 zęby na dole :baffled:, czy nie powinien ich mie więcej?
 
reklama
witaj Oli...



Nic sie nie martw Gabi tez m dwa zabki na dole ale widze ze w kolejce juz gorne jedynki czekaja,moja mala spi od 8 do 7 rano tylko zwykle ma ze 3 pobudki na jedzonko. Szkoda ze z ta praca nie wypalilo,ale synus to sie z tego napewno bardzo cieszy..



Gabrysia juz spokojniejsza po infekcji dzis bierze ostatni dzien ant. ja koncze sie pakowac bo w sobote przeprowadzka wiec zabiegana jestem na maxa.
 
Zasypia sam w łóżeczku i sam w pokoju :szok: normalnie skaczę z radochy jak o tym pomyślę. Śpi tak od 18.30-19.00 do 6.00 rano :szok: czy wasze dzieciaczki też tak długo śpią w nocy???

Czy mogłabyś podać przepis na tak doskonałe "wychowanie" dziecka??? Jestem pelna podziwu i nie ukrywam ze zazdroszcze. My mamy masakre z usypianiem i nie jedzeniem.....szkoda słow....rece juz mi opadaja.
Powiedzcie ile Wasze dzieciaki ważą i maja wzrostu???
 
Hej kobitki!
Oli.B mnie tez zwolnili od połowy kwietnia z pracy. Normalnie świnie. Jak tu polki mają rodzić dzieci jak się podcina nam skrzydła. Przecież nic się nie zmienia po porodzie jesli chodzi o zaangazowanie kobiet w pracy. Też jestem na etapie szukania pracy i kiepsko to idzie. Byłam na 2 rozmowach na razie, testowali, testowali i niby doszłam do końca, ale wybrali bezdzietną.
 
Hej dziewczynki
ale wam współczuję :( Ja narazie mam gdzie pracować ale siedzę z małą co i rusz na zwolnieniu. Za każdym razem niby wirusówka. A mnie się wydaje że malej gluty i lzy to leca na alergie a nie na wirusa :/
Mała ma AŻ dwa ząbki i czekamy na dwie górne jedyneczki. Niestety z dolnymi nie było łatwo gorączka do 40C i marudzenie.... Ale co tam... Jest taka zajebista że nawet jej marudzenie mnie nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi...
 
Kami gabi wazy 10 kg. ale niewiem ile ma wzrostu tez zasypia sama w lozeczkuod urodzenia,teraz wiecej marudzi przez te zeby,a przedtem to godzinami potrafila sie bawic przed zasnieciem no i od jakichs 22 miesiecy nie chce spac w dzien jedna drzemka godzinna i tyle to Moja starsza Viktoria spi wiecej.
 
kamireszel to w takim razie mamy ten sam problem łóżeczkowy.
zielona2909,Oli.B widzę że my mamy Piotrusiów zostałyśmy pozwalniane ja na bezrobotnym jestem od stycznia w domu planuje zostać do końca sierpnia, zobaczymy jak to będzie.
adapterek u nas jedyneczki dolne to była masakra marudzenie całymi dniami i niesamowity płacz każdej nocy trwało to 3 tygodnie a kolejne już łagodniej teraz trzonowe dały mu w kość:wściekła/y:życze wam aby kolejne wychodziły łagodniej:tak::-)
beata1980 ooo widzę Beatko że twoja córeczka niebawem kończy 2 latka;-):-D
Piotrek waży 9kg a wzrost 77.
 
Witam,

Moja Małgosia waży 9 kilo :-) ma 10 zabków; ostatnie dwa pojawiły się w ciągu dwóch tygodni do tego jeszcze trzydniówka- temperatura ponad 40 stopni :/ została jeszcze wysypka, mam nadzieje że szybko minie bo wygląda okropnie. Czy Wasze maluchy już przez to przeszły??

Zazdroszczę mamom które mają całą noc przespaną, ja niestety wstaje do małej przynajmniej raz, z usypianiem też problem bo sama nie uśnie :-)

Pozdrawiam serdecznie.
 
Rybka mój Piterek też już przechodzil trzydniówkę (jakoś w lutym), a tydzien później zachorował bo miał katarek i kaszel. Lekarka powiedziała, że prawdopodobnie zaraził się gdy byliśmy z trzydniówką u lekarza.
Pituś niedawno zaczął dopiero raczkować i ma juz 8 ząbków.
 
reklama
:)
No to ładnie, niby ma wzmacniać a tu drugie choróbsko.

Moja Małgośka jakoś miesiąc temu zaczęła raczkować:) hmm tylko że trochę dziwnie raczkuje jedną nóżkę ma z przodu :) raczej się przesuwa niż raczkuje. Choć czasami zdarzy jej się normalnie:)
 
Do góry