reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

my na urodziny kupiliśmy młodemu furę- takie coś:
ROLLY TOYS TRAKTOR+PRZYCZEPA, NA PEDAŁY-PROMOCJA (1034551610) - Aukcje internetowe Allegro
nie wiem czy nie za wcześnie ale nawet jeśli to kiedyś dorośnie i będzie szalał. Spodobało się nam to autko i było w fajnej promocji dlatego je kupiliśmy.
Na dzień dziecka zastanawiamy się nad bębenkami co podobnego do tego
PERKUSJA - BĘBENKI ZE ŚWIATŁEM I MELODIAMI (1029066712) - Aukcje internetowe Allegro
i nad tym:
INTERAKTYWNA FONTANNA PIŁEK ZJEŻDŻALNIA GRATIS (1033647171) - Aukcje internetowe Allegro
co o tym myślicie???
 
reklama
mój mały Fifi chodzik jeżdzik ma już od kilku miesięcy i niezłe zasuwa na nim zablokowałam mu na razie kola żeby to on pchał chodzik a nie ciągnął się za nim, do tego bawi się w wrzucanie kulek do koszyczka i potem je wyciąga.
INTERAKTYWNY CHODZIK+ JEŻDZIK NOWOŚĆ #A2053# (1027342808) - Aukcje internetowe Allegro
ma tez garnuszek klocuszek i nauczył się jak narazie dopasować do dobrego otworku dwie figury, ale uwielbia zamykać pokrywkę i otwierać i wrzucać i wyciągać zabawki
Fisher Price GARNUSZEK NA KLOCUSZEK Police (1038647445) - Aukcje internetowe Allegro


Fifi też raczkuje na całego, sam wstaje z podłogi i potrafi stać bez trzymanki dość długo, przy tym klaskać, bawić się czymś co ma w ręce, kucnąć czy się obrucić. zrobi tez dwa kroczki.

a ząbków nadal brak..
 
Kami- my mamy i bębenek i fontanne. Tylko innej firmy. Bębenek uwielbia-jak w niego stuka to świecą się światełka. Ma niezłą frajde. Nawet mu się nie nudzi. Fontanne mamy z playschool i podobnie. Lubi się nią bawić.
 
Zielona wielkie gratulacje :)

Mnie tez tutaj nie było dawno chociaz nie oznacza ze nie podczytuje jestem mega zajeta mnóstwo pracy przy 4 dzieci,dwóch psach i ciągłym ruchu w domu drzwi ciągle sie nie zamykaja.Oliś ma 7 ząbków,sam chodz,i zjada wszystko,śmiga po schodach z prędkością światła i sprawia mu to radoche jak jest pierwszy na piętrze.Jest pogodnym dzieckiem ciągle uśmiechniętym,bardzo dużo mówi sylab pięknie tańczy i spiewa -sama rozkosz :)
 
Dzieki Agata :)
Mój na razie tylko raczkuje i mało co mówi. Jedzonko wchodzi mu tylko rano o 9 kaszka i o 13 zupka, później to sa cyrki, bo nic konkretnego nie chce zjeść, tylko jakieś chrupki, paluszki, sucha bułkę i o 19 je kaszkę. Mleka wogóle nie lubi pić. Zabków ma 8.
 
CZeść pamiętacie mnie jeszcze? :-D
Zielona ogromniaste gratulacje!!!! Strasznie Ci zazdroszczę, aczkolwiek ja pozostanę przy jednym maluszku (przynajmniej narazie :) )
 
Cześć mamuśki.
Chciałam się pochwalić, że Fifi dzień po swoich pierwszych urodzinach poszedł na nogi:-) a jaka radość mu sprawia to chodzenie to szok.
Z jedzeniem bardzo różnie....czasami je normalnie a czasami musimy go błagać by coś zjadł:no:
W sobotę przyjeliśmy ostatnie planowane szczepienie dla 13 mieś dzieci, zważyliśmy 10,200 i usłyszeliśmy od pani dr. niemiłą wiadomość- mały ma jekieś szmery na serduszku:szok: no i czeka nas wizyta u kardiologa. Pani doktor uspakajała nas ze to wcale moze nie byc nic poważnego bo mały super sie rozwija i ze maly może z tego wyrosnąc ale musimy to kontrolować.
Od dnia kiedy nam to oznajmiła....brrrr tylko płakać mi się chce.
23 czerwca lecimy do Polski i od razu do kardiologa zrobic echo serduszka
dziewczyny 3majcie kciuki:-(
 
hej mamuśki:-)dawno mnie tu nie było, jakos wciaż brakuje czasu,a tu widzę życie wre, nawet jakieś nowe kiełkuje-gratulacje Zielona bedzie dobrze:tak::-), u mnie jakos leci praca, dom, praca, dom-Jasiek rosnie jak na drożdzach i pewnie wyrosnie na łobuza bo uwielbia szczypac i podgryzać wszystko i wszystkich;-)pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczynki


U nas na razie wszsytko dobrze, Kornel jeszcze nie chodzi, ani nie raczkuje, tylko pełza i pełza ... w srode urodzinki, jestem taka podekscytowana. Przygotowałam, balony, serpentyny, rysunki kolorowe, chce zeby było z nastrojem. A wy jak urządzałyscie urodzinki?

P.s Dzieczwyny co wasza dzieciaki jedzą, tzn mi czy jedza juz praktycznie wszystko, czy jak im gotujecie ?

Pozdrawiam

Tacjana


 
Do góry