eagle
Fanka BB :)
gratulujemy u nas dopiero 7:-):-):-) nareszcie się miło zrobiło
Mamy 11 ząbka!!! i znów krwawi... ahhh te paskudne zębiska
Miłego dnia życzę
swietnie Ignaś wygląda ja z moim łobuzem też się muszę wybrać ale on to chyba maszynka zostanie potraktowany bo nie ma szans żeby wysoedział spokojnie na czas tworzenia nowego fryzaCześć
Byliśmy w poniedziałek z Ignasiem u fryzjera bo juz miał tak długie włoski że mu przeszkadzały. Całkiem go zmieniła ta fryzura. Tak poważnie teraz wygląda.
Zobacz załącznik 373876Zobacz załącznik 373875
Sorki że tak tylko o sobie ale ciężko was nadrobić
a gdzie jakaś foto relacja???:-)Witam po wakacjach i mykam podczytac zaległości niewiem czy dam rade:-)

. To bez pobudek?
A to rozwolnienie to taka woda? Bo Lila ostatnio tez robi lepkie obfite kupki 3 razy dziennie ale nie sa plywajace, ja tam winie zabki