reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nasza chudzinka waży całe 16 kg :)

Straszna tu cisza. Ja już zaczynam odliczać dni. Zostało jakieś 43 do terminu ( choć mam nadzieję ,żę tym razem będzie szybciej). Od poniedziałku piore pościele, ręczniki, pieluszki itp. Wózek już wyprany i stoi w gotowości. Torba jeszcze nie spakowana i nie wiem kiedy się za to zabiorę. Od kilku dni mam dziwną schizę , bo jeszcze nie urodziłam a myślę o kolejnym :baffled: wszystko przez mojego K... Mam nadzieje ,że to wina hormonów ;-)

Pozdrawiam i dużo zdrówka Życzę wszystkim i każdej z osobna :***************************
 
reklama
Emalia - jejku, ale to zleciało, już 34 tydzień... super :) Imię wybrane?

Zyrafka - nie pomogę, u nas jak przestał robić do pampersa to od razy w nocy zdjęłam pampersa i nie ma wpadek. Czasami się budzi i mówi że chce siku, idę z nim bo nie chce na nocnik tylko kibelek i chcę dopilnować żeby trafił do kibelka :p tylko pamiętajmy że my pozbyliśmy się pampersów dopiero przed 3 urodzinami, więc to trochę trwało.

Lena - wow, pokaźna waga... Damian waży całe 16kg :) a młodszy braciszek już prawie 7!!! a ma dopiero 3 miesiące :p

My nie byliśmy nigdzie na wakacjach i kto wie czy pojedziemy. Mieliśmy lecieć do hiszpani ale mamy urwanie głowy z budową i sklepem więc może gdzieś niedaleko ze znajomymi śmigniemy na kilka dni i to wszystko
 
jadę zaraz do lekarza i pewnie położą mnie na oddział...:zawstydzona/y: choć będę walczyć żeby jak coś w poniedziałek...MAm krwotoki z odbytu...Boję się jak cholera,ale muszę działać...
 
Milusia - trzymam kciuki, musi być dobrze. A to tak nagle sie zaczęło?

Emalia - torba juz spakowana?

Kasiek - czasem trzeba przeczekać trudny okres, ale potem, za jakis czas nadrobicie. Ja w pierwszej pracy byłam 3 lata na umowę zlecenia, z szefową, która nie dawała urlopów :-:)O. Ale za to teraz mam umowy na stale, i urlop kiedy tylko mi sie zamarzy....

A jak juz przy urlopach jestem, to w czwartek juz ruszamy!!! Ale czekam i sie cieszę :p:p:p. Całe dwa tygodnie !!!!
 
Witam po latach wpadłam sprawdzić co u Was a tu cisza widzę nie tylko u nas wakacje :)

Pojawił się temat wagi maluchów.... no cóż my tez po bilansie widzę że wszystkich położę naszą wagą:))) całe 14,400 nie wspomnę o Olafie 9 lat i cale 24900 strach się bać co z nich wyrośnie
 
Dziewczyny, nauczycielki, rzedszkolanki mamy problem, Gaja od 3 dni słyszac o przedszkole dostaje torsji, zawsze bardzo chętnie chodziła teraz jest w innym budynku ale Panie te same, jak ja zabieram o 15 szał macicy nic, ani jednej torsji, jak wstaje rano i mowie ze idziemy do przedszkola od razu:(i w przedszkolu tez;( co robić??
 
reklama
Może jakieś dziecko opowiada o mamie? Albo taka faza, że więcej mamy potrzebuje? Natalka ma też takie fazy. Czasem nawet nie pomacha jak zostaje u babci, a czasem żegna się ze mną pół godziny I płacze...
 
Do góry